Čakajú na teba dve osudové ženy aj Kniha Bohov. Spoznaj horúce novinky v kasíno eTIPOS.sk

Čakajú na teba dve osudové ženy aj Kniha Bohov. Spoznaj horúce novinky v kasíno eTIPOS.sk

Dve osudové ženy a Kniha Bohov. To sú horúce novinky v kasíno eTIPOS.sk!

Kasíno eTIPOS.sk prináša horúce novinky

Book of Gods

Zalistuj si v Knihe Bohov a možno práve na teba čakajú božské výhry. Book of Gods je slot s egyptskou tematikou, prináša kombináciu retro štýlu s modernými prvkami. Je to päťvalcový hrací automat s troma radmi symbolov a ponúka 243 výherných línií. Hracia mriežka je umiestnená medzi stĺpmi, v pozadí čnie niekoľko faraónskych pyramíd a scenériu dotvára rieka Níl. Book of Gods ponúka možnosť získania voľných točení a funkciu klonovania symbolov, žiadne jackpoty ani bonusové hry neprináša.

Madam Lucky

A je tu prvá osudová dáma z horúcich noviniek v kasíno eTIPOS.sk – Pani Šťastena vo svojej plnej kráse! Podmanivý hrací automat z dielne spoločnosti Synot prináša skvelú zábavu na piatich valcoch s troma radmi symbolov a 10 výhernými líniami. Poteší funkcia voľných točení, ktorá v kombinácii s multiplikátorom výhier môže výrazne zvýšiť váš výherný potenciál. Spoznaj Pani Šťastenu a vykroč jej naproti.

Madame Destiny Megaways

Čo si pre teba pripravila Madam Osud? Ak to chceš zistiť, nezabudni roztočiť valce tejto horúcej novinky od Pragmatic Play v ponuke kasíno eTIPOS.sk. Na prvý pohľad zaujme netradičná hracia mriežka. Šesť valcov a osem radov symbolov, tak to vyzerá na poriadku nádielku zábavy. Čerešničkou na torte je 200 704 spôsobov, ako poskladať víťazné kombo. Nechýbajú osudové symboly ako napríklad čierna mačka, sova, srdce či symboly rozličných artefaktov. Madame Destiny plní funkciu divokého symbola, ktorý nahrádza chýbajúce prvky vo výhernej línii a navyše zdvojnásobí výhru. Špecialitou tejto hry je funkcia „Padanie“. Výherné symboly uvoľnia miesto tým nad nimi a takto padajú, pokiaľ vytvárajú výherné línie. Scatter symboly ťa posúvajú do bonusovej hry, v ktorej môžeš získať maximálne 100 voľných točení.