Bude horúco! Hot sloty týždňa v kasíno eTIPOS.sk

Bude horúco! Hot sloty týždňa v kasíno eTIPOS.sk

Na teplomeri pribúdajú stupne a o poriadnu horúčavu sa postarajú aj hot sloty týždňa v kasíno eTIPOS.sk.

Tipos keno 10 ponúka desiatky možností, ako vyhrať, takže nečakajte a skúste to hneď teraz.

HOT BLIZZARD

Výherný automat od spoločnosti Tom Horn Gaming. Ide o retro slot mixujúci klasickú ovocnú tému s modernými prvkami ako napríklad free spiny. Hra vyniká skvelým výherným potenciálom a fascinujúcou hrateľnosťou. Nezabudnite sa poobzerať po ľadovo chladnom Seven Joker, ktorý má nadprirodzené schopnosti.

Hot Blizzard

zdroj: tomhorngaming.com

Horúčavu prinesú aj ďalšie hot sloty v kasíno eTIPOS.sk

LUMBERJACK 2

Obľúbený drevorubač je späť! Vo vylepšenej a štedrejšej verzii. Okrem klasických číselných symbolov tu nájdeme aj symboly zvierat ako napríklad rys, medveď či líška. Symbol mesiaca je wild. Navyše tu nájdeme aj táborový oheň, koč plný peňazí a nemôže chýbať samotný drevorubač – Lumberjack. Jedna z najobľúbenejších hier v ponuke kasíno eTIPOS.sk.

Lumberjack 2

zdroj: screenshot etipos

JOKER 50 DELUXE

Ak hľadáte klasický výherný automat s modernými prvkami, Joker 50 Deluxe bude pre vás správna voľba. Slot od spoločnosti Synot Games prináša 50 výherných línií. Nechýbajú ovocné symboly a joker je wild symbolom. Slot Joker 50 Deluxe prináša dve bonusové funkcie + možnosť hazardu po výhre. Šesť wild symbolov jokera na výplatných líniách prináša 50-násobok vkladu. Scatter symbol, ktorým je zlatá hviezda, odomyká točenia zadarmo. V závislosti od počtu scatter symbolov získate počet free spinov. Za tri scatter symboly máte 10 free spinov, za štyri 20, za päť 30 a za šesť dokonca 40 free spinov. Poteší aj vysoká miera návratnosti stávok (RTP), ktorá je na úrovni 96,24%.

Joker 50 Deluxe

zdroj: synotgames.com

Kasíno eTIPOS.sk prináša nielen pravidelné hot sloty týždňa, ale aj možnosť vyhrať na nich lukratívne jackpoty. Zlatý multilevel jackpot už opäť prekročil hranicu 30-tisíc €. EGT jackpot na najvyššej úrovni dosiahol hodnotu viac ako 20-tisíc € a na zahodenie nebude skúsiť zabojovať o Synot Progressive Bonus na diamantovej úrovni, ktorý má hodnotu viac ako 12-tisíc €.