Bonusové dni v kasíno eTIPOS.sk: Každý deň iný druh zábavy, hráš o 160 free spinov

Bonusové dni v kasíno eTIPOS.sk: Každý deň iný druh zábavy, hráš o 160 free spinov

Daj zbohom stereotypu a nude! Sú tu Bonusové dni v kasíno eTIPOS.sk, počas ktorých zažiješ každý deň iný druh zábavy a hráš dokopy o 160 free spinov.

Pošli nudu a stereotyp preč! Roztoč to počas Bonusových dní v kasíno eTIPOS.sk a zaži každý deň iné dobrodružstvo. Navyše dokopy počas Bonusových dní od 6.11. do 12.11. 2023 môžeš nazbierať až 160 free spinov. A to je už poriadny balík zábavy a možností na atraktívne výhry!

Bonusové dni v kasíno eTIPOS.sk

Nepotrebuješ žiadnu registráciu ani nič podobné. Stačí, že si vyberieš z ponuky vybraných hracích automatov a si automaticky zapojený do akcie Bonusové dni v kasíno eTIPOS.sk. Bonus môže každý hráč získať raz za daný deň. Bonusové free spiny dostaneš do konkrétnej hry, ktorá je daná pre každý deň trvania akcie.

Ak zahráš vybrané sloty pre daný deň aspoň za 50€ počas dní od 6.11. do 10.11. získaš 20 free spinov. V prípade, že zahráš vybrané sloty pre daný deň aspoň za 70€ počas dní od 11.11. do 12.11. získaš 30 free spinov. Spolu tak počas Bonusových dní v kasíno eTIPOS.sk môžeš nazbierať až 160 free spinov.

Bonusové free spiny majú koeficient 0,20€ a budú automaticky pripísané na tvoj herný účet po splnení požadovaných podmienok. Voľné točenia získané v tejto akcii môžeš využiť do piatich dní od ich pripísania na tvoj herný účet. V opačnom prípade prepadnú bez náhrady.

Každý deň ťa čaká iný štýl zábavy. Tak najskôr 6.11. Magic Day a ako už názov napovedá, vybrané hry sú v štýle mágie a čarodejníkov. Presný zoznam vybraných slotov nájdeš na oficiálnom webe kasíno eTIPOS.sk. Nasleduje deň plný šťastia Happy Day, dobrodružný deň Adventure Day, divočina s Wild Day, deň v znamení obľúbeného Žolíka Joker Day, nemôže chýbať ovocný zážitok s Fruit Day a napokon Mix Day.

Počas prvých piatich dní akcie stačí zahrať za 50€ a získaš 20 free spinov do vybraných slotov. V posledných dvoch dňoch akcie zahraj minimálne aspoň za 70€ a na tvojom hernom účte pristane po 30 free spinov.