Boj o dotáciu 50 000 € práve začína! Štartuje februárová kasínová liga v kasíno eTIPOS.sk

Boj o dotáciu 50 000 € práve začína! Štartuje februárová kasínová liga v kasíno eTIPOS.sk

Začiatok mesiaca sa v kasíno eTIPOS.sk automaticky spája so štartom novej edície kasínovej ligy. Obľúbenej celomesačnej súťaže o odmeny v celkovej hodnote až 50 000 €.

Februárová kasínová liga v kasíno eTIPOS.sk o 50 000 €

Nový mesiac, nová šanca, nová výzva! Aj tak by sme mohli odštartovať februárovú edíciu kasínovej ligy v kasíno eTIPOS.sk. Medzi hráčmi veľmi obľúbená celomesačná súťaž, v ktorej si môžeš zmerať svoje sily s ostatnými a bojovať o podiel z lukratívnej celkovej dotácie vo výške 50 000 €.

Februárová kasínová liga prebehne bez výraznejších zmien. To znamená, že striedanie mechaník odmeňovania v turnajoch zostáva ako v predošlých mesiacoch. Strieda sa odmeňovanie na základe systému win/bet, odmeňovanie na základe najvyššej výhry či podľa počtu odohratých otočení (spinov).

Kasíno eTIPOS.sk ti dáva možnosť nielen zbierať body a šplhať sa rebríčkom kasínovej ligy a bojovať o podiel z celkovej dotácie 50 000 €, ale okrem toho máš možnosť aj vyhrať absolútne šialené jackpoty. Výhry, z ktorých sa zatočí hlava a výhry, ktoré ti dokážu zmeniť život, pokiaľ sa šťastie usmeje práve na teba.

Jackpoty, z ktorých sa zatočí hlava

Ako to aktuálne vyzerá s výškami jackpotov v kasíno eTIPOS.sk? TIPOS Jackpot na Zlatej úrovni spraví z niektorého šťastného výhercu milionára, hrá sa o čiastku v hodnote okolo 90 000 €. Druhý najvyšší jackpot je aktuálne Amusnet Jackpot na najvyššej úrovni, ktorý dosiahol už takmer hodnotu 40 000 €.

Nasleduje Synot Progressive Bonus, ktorý má na diamantovej úrovni hodnotu už takmer 30 000 € a k čiastke okolo 25 000 € sa dostal Kajot Joker Bonus na najvyššej úrovni. V podobnej výške okolo 25 000 € je navyše aj Royal Jackpot Tech4Bet. Čiastky v rozmedzí 10 000 – 15 000 € ponúkajú TIPOS Jackpot na striebornej úrovni, Adell Jackpot na zlatej úrovni, Apollo Jackpot na zlatej úrovni a Kajot Joker Bonus na druhej najvyššej úrovni.