Beat the Heat. Poraz horúčavu v kasíno eTIPOS.sk a zbieraj free spiny

Beat the Heat. Poraz horúčavu v kasíno eTIPOS.sk a zbieraj free spiny

Osvieženie na horúce letné dni pripravilo kasíno eTIPOS.sk pre všetkých milovníkov hazardnej zábavy. Beat the Heat ti prinesie skvelú zábavu a možnosť nazbierať poriadnu dávku free spinov.

Užívaj horúce leto v kasíno eTIPOS.sk so skvelou akciou Beat the Heat. Prebieha v termíne od 7. 7. do 20. 7. 2023 a ak pretočíš v daný deň na vybraných slotoch konkrétnu sumu, tak máš šancu získať pekný balík free spinov. Zaujímavosťou je, že akcia prebieha každý deň na iných slotoch a ich zoznam nájdeš na stránkach kasína.

Beat the Heat v kasíno eTIPOS.sk prináša možnosť nazbierať 20 free spinov každý deň

Beat the Heat ti rozprúdi krv v žilách. Stačí hrať vybrané sloty v konkrétne dni trvania akcie a si v hre! Ak zahráš konkrétny výherný automat za 50 € počas trvania akcie, tak získať 5 free spinov. Ale ak zahráš za ďalších 50 €, tak získaš ďalších 5 free spinov. A to nie je všetko! Zahraj za ďalších 100 € a získaš ďalších 10 free spinov. Spolu tak môžeš nazbierať 20 free spinov.

Nazbierané free spiny v akcii Beat the Heat v kasíno eTIPOS.sk môžeš využiť do vybraných slotov pre daný deň. Každé voľné roztočenie, ktoré získaš v rámci akcie Beat the Heat má hodnotu 0,20 €. Free spiny môžeš využiť do piatich dní od pripísania na  tvoje hráčske konto, ak to nestihneš prepadnú ti bez náhrady. Sleduj, ktoré výherné sloty treba hrať každý deň počas trvania akcie.

Ako si sa dočítal v riadkoch uvedených vyššie, počas každého dňa akcie Beat the Heat v kasíno eTIPOS.sk môžeš nazbierať až 20 free spinov. Keďže akcia prebieha počas dvoch týždňov, tak počas týchto 14 dní dokopy môžeš nazbierať luxusných 280 free spinov.

Hráš nielen o voľné točenia, ale zároveň máš šancu získať niektorý z nadupaných jackpotov, ktorý môžeš trafiť kedykoľvek. Zlatý Multilevel Jackpot má hodnotu takmer 80 000 € a Tech4Bet Royal Jackpot zhruba 35 000 €. Na zahodenie však nie je ani Strieborný Multilevel Jackpot v hodnote viac ako 20 000 € či Synot Progressive Bonus na diamantovej úrovni, ktorý sa šplhá k méte 20 000 €.