Aprílová kasíno liga v kasíno eTIPOS.sk s jednou novinkou

Aprílová kasíno liga v kasíno eTIPOS.sk s jednou novinkou

Kasíno eTIPOS.sk prináša aj v apríli medzi hráčmi obľúbenú kasíno ligu. Akcia, ktorá sa verným hráčom dostala pod kožu, prináša tentoraz jednu veľkú novinku!

Kasínové ligy v kasíno eTIPOS.sk sa už stali tradíciou. Milovníci hazardnej zábavy si už zvykli každý mesiac porovnať svoje sily v zaujímavej súťaži a bojovať o atraktívne odmeny. V marci hráčov potešila zvýšená celková dotácia ligy, zdvihla sa zo 60 tisíc € na 80 tisíc €.

Aprílová kasíno liga v kasíno eTIPOS.sk prináša veľkú novinku

Aprílová kasíno liga prináša ďalšiu veľkú novinku. A to možnosť získania 10 free spinov za hranie vo večerných turnajoch vo vybraných dňoch. Táto možnosť sa naskytne počas týždňa od 4. apríla do 10. apríla. Nazbierané voľné roztočenia je možné využiť pri výhernom automate Hot Blizzard.

Ak si chcete skontrolovať svoje čísla, navštívte tipos výsledky a uvidíte, či ste vyhrali!

Ako sme si už zvykli, kasíno liga v kasíno eTIPOS.sk prináša trojitú šancu na výhru. Vyhrať možno bonusy počas turnajov v kasíne, bojujete o poradie v rebríčku kasíno ligy a okrem toho máte šancu získať niektorý z atraktívnych jackpotov.

Aj aprílová kasíno liga prináša obľúbené Double days. Teda vybrané dni, počas ktorých sa nazbierané body v rebríčku rátajú dvojnásobne. Dni, kedy je najväčšia šanca zamiešať celkovým poradím a vylepšiť svoju pozíciu v rebríčku kasíno ligy. Double days si užijete v týždni od 11. apríla do 17. apríla a ďalšiu šancu zlepšiť svoje postavenie v kasíno lige dostanete v posledné tri dni v mesiaci (od 28. apríla do 30. apríla).

Hrajte sa, bavte sa, užívajte si ďalšiu kasíno ligu a tentoraz aj s novinkou v podobe možnosti získania free spinov vo večerných turnajoch.