Akcia, aká tu ešte nebola! Letná kasíno liga v herni eTIPOS.sk o 100 000 €

Akcia, aká tu ešte nebola! Letná kasíno liga v herni eTIPOS.sk o 100 000 €

Zažite nezabudnuteľné leto a zabojujte o parádne výhry. Štartuje Letná kasíno liga v herni eTIPOS.sk, v hre až 100 000 €.

Leto sa spája s dobrodružstvom, zábavou a adrenalínom. To všetko môžete zažiť v herni eTIPOS.sk, ktorá spúšťa od 28. júna megakciu Letná kasíno liga. Akcia trvá až do 5. septembra 2021.

Princíp akcie je veľmi jednoduchý a zaujímavý. Ide o formát akoby klasickej športovej ligy. Počas 10 týždňov trvania akcie hráči zbierajú body do rebríčka a na konci akcie najlepší získavajú veľmi atraktívne ceny.

Každý deň sa hrajú dva turnaje – v čase od 18. do 21. hodiny beží špeciálny turnaj, v ktorom sa hrajú hry od jedného dodávateľa. V čase od 21. do 24. hodiny beží klasický turnaj.

Milujete loto? Skúste hrať tipos loto a možno sa stane vašim šťastným dňom!

Letná kasíno liga o ceny za viac ako 100 tisíc €!

Podržte sa – v rámci týchto turnajov sa medzi hráčov rozdelí dovedna čiastka 87 500 €. A to nie je všetko! Na záver celkoví víťazi jednotlivých turnajov podľa nazbieraných bodov v rebríčku počas trvania celej akcie získajú zaujímavé výhry v celkovej hodnote 21 tisíc €! Týchto víťazov bude spolu 65 a prvý získava atraktívnu výhru vo výške 5 tisíc €.

Špeciálne turnaje, ktoré sa budú hrať v čase od 18 do 21. hodiny sa budú konať od pondelka do piatka a body do rebríčka sa budú rátať systémom WIN/BET. Podmienky turnajov hraných v čase od 21 do 24. hodiny budú rovnaké ako doteraz. Okrem toho, že sa bude bodovať na princípe BET (stavenej hodnoty).

Boduje sa tak, že najlepších 15 hráčov z každého turnaja dostane body a tie ich zaraďujú do rebríčka akcie Letná kasíno liga.

Body do ligy získava top 15 hráčov turnaja nasledovným kľúčom: 25- 22 – 20- 18 – 16 – 14- 12 -10 – 9 -8 -7 -6 -5 -4 -3.

Niektoré dni budú špeciálne a hodnota získaných bodov do ligy sa počas nich zdvojnásobuje.

Podrobné informácie o akcii Letná kasíno liga, či konkrétne podmienky sa dozviete na oficiálnom webe herne eTIPOS.sk.

Akcia, aká tu ešte nebola! Spríjemnite si leto a zabojujte o popredné pozície v rebríčku.