6 dôvodov, prečo je online kasíno eTIPOS.sk správna voľba

6 dôvodov, prečo je online kasíno eTIPOS.sk správna voľba

Kasíno eTIPOS.sk je pre každého milovníka hazardnej zábavy tou správnou voľbou. Pýtate sa prečo? Tu máte 6 dôvodov!

Prečo kasíno eTIPOS.sk? Tu je 6 dôvodov

Najširšia ponuka hier na trhu

V kasíno eTIPOS.sk si vyberie naozaj každý hráč. K dispozícii je viac ako 230 výherných prístrojov a v tomto smere je uvedená herňa suverénnou jednotkou na slovenskom trhu. Okrem výherných automatov v ponuke kasína nájdete aj rulety, kartové hry, blackjack či eŽreby a dovedna tak k dispozícii hráčom je viac ako 250 hier!

Nadupaný vstupný bonus

Pre každého nového hráča má kasíno eTIPOS.sk nachystaný vstupný bonus až do výšky 1 050 eur a 280 free spinov. Podrobnejšie podmienky tejto akcie si môžete prečítať na oficiálnom webe kasína.

Parádne jackpoty a atraktívne promo akcie

Spokojnosť zákazníka a teda v tomto prípade hráča na prvom mieste. To si určite povedali v kasíno eTIPOS.sk. Parádne jackpoty, ktoré padajú veľmi často a rýchlo aj naberajú na hodnote. Navyše kasíno prináša neustále atraktívne promo akcie, ako napríklad každý mesiac obľúbenú kasínovú ligu, hot sloty týždňa či zaujímavé turnaje.

Ak si chcete vyskúšať svoje šťastie, potom je tipos práve pre vás.

Vychytaná appka

Svoje obľúbené kasíno môžeš mať k dispozícii doslova kedykoľvek a kdekoľvek. Zabezpečí to vychytaná aplikácia, ktorú si jednoducho môžeš stiahnuť do svojho smartfónu.

Spolupráca s tými najlepšími

O tom, ako si kasíno eTIPOS.sk svojich hráčov nesmierne váži, svedčí aj výber hier od tých najlepších spoločností na trhu s hazardnými hrami. V ponuke hier nájdete kúsky od špičkových dodávateľov ako napríklad Apollo Games, BetInsight, EASIT, e-gaming, EGT, Tech4Bet, Tom Horn Gaming, Synot Games a Kajot.

Dokonalá starostlivosť

Sedem dní v týždni je hráčom k dispozícii zákaznícka linka, prostredníctvom ktorej môžu vyriešiť svoje otázky, nejasnosti či problémy. Kontaktovať kasíno možno telefonicky či mailom, k dispozícii je každý deň od 7. rána do 22. hodiny večera.