4 nové sloty v kasíne eTIPOS.sk: Ešte viac zábavy a možností na výhru

4 nové sloty v kasíne eTIPOS.sk: Ešte viac zábavy a možností na výhru

Ešte viac zábavy, adrenalínu a možností na výhru prináša kasíno eTIPOS.sk. Pribudli štyri nové sloty, v ktorých sa dajú nazbierať body do Letnej kasínovej ligy.

Kasíno eTIPOS.sk vychádza v ústrety svojim hráčom v čo možno najvyššej možnej miere.

4 nové sloty a ďalšie možnosti zamiešať poradím v Letnej kasínovej lige

Nielen ďalšia dávka zábavy, adrenalínu, ale aj ďalšie možnosti na zaujímavé výhry. Ponuka hier sa rozšírila o tieto štyri kúsky:

Queen of Fruits – dodávateľ BetInsight

Horror Joker – dodávateľ Apollo

27 Simply Ways – dodávateľ Tech4Bet

Amazon’s Wonders – dodávateľ Synot

Všetky hry boli automaticky zaradené do možnosti získať niektorý z Multilevel jackpotov. Motiváciou pre všetkých hráčov je určite husársky kúsok, ktorý sa zhruba pred dvoma týždňami podaril hráčovi s nickom bia***, trafil jackpot vo výške 34-tisíc eur na novej hre Bad Wolf.

Ak si chcete vyskúšať svoje šťastie, potom je tipos práve pre vás.

Letná kasínová liga o 100 tisíc eur stále prebieha a stále je možnosť sa do akcie zapojiť a pobiť sa o zaujímavé odmeny. Akcia prebieha až do 5. septembra 2021.

Prvé tri septembrové dni (1. – 3. septembra) budú tzv. „double days“. To znamená, že body nazbierané v týchto konkrétnych dňoch sa zdvojnásobia.

Súťaž vrcholí 5. septembra a 65 najlepších hráčov si podelí zaujímavé výhry v hodnote dovedna až 21 tisíc eur.

4 nové sloty prinášajú možnosť zdramatizovať poradie v Letnej lige. Aktuálnym a stále dominantným lídrom je „skandinavec“ s 1 470 bodmi na konte. Druhý je užívateľ s oznažením „payac“ s 963 bodmi. V tesnom závese za ním je tretí „Newmanek“, ktorý nazbieral 949 bodov.

„Ivča6“ to s 802 bodmi na konte má výborne rozohraté. S veľkým odstupom nasleduje piaty „mvpxd“ s nazbieranými 342 bodmi.

Stále je o čo hrať a teraz aj s ďalšími štyrmi novými slotmi. Tak poď do toho!