3 novinky v kasíno eTIPOS.sk: Ponoríš sa do hlbín tajomného podmorského sveta?

3 novinky v kasíno eTIPOS.sk: Ponoríš sa do hlbín tajomného podmorského sveta?

Kasíno eTIPOS.sk predstavilo tri horúce novinky. Chceš ich spoznať?

Horúce novinky v kasíno eTIPOS.sk

Wandering Wild

Ovocný hrací automat od spoločnosti Synot. Hra obsahuje štyri valce a má 256 výherných línií. Priemerná návratnosť stávok (RTP) má hodnotu 96,1 %. Nechýba divoký symbol, ale v tomto slote nenájdeš scatter symbol, bonusovú hru, voľné točenia či multiplikátor.

Dumb Fish

Ponorte sa do hlbín podmorského sveta s hracím automatom od spoločnosti Casimi Gaming. Skúmajte taje podmorskej ríše a vylovte si zaujímavú výhru. Na hracom poli vo formáte 5×3 si môžeš poskladať výherné kombinácie v štýle criss-cross 243 spôsobmi. Fialová príšerka plní funkciu divokého symbolu a nahrádza chýbajúce symboly. Dumb Fish prináša možnosť respinov a zaujímavosťou je, že po každom z nich stúpa o jednu úroveň multiplikátor – celkovo až do výšky x4.

Respin Sapphire

Necháš sa oslepiť leskom drahých kameňov s ďalšou novinkou v kasíno eTIPOS.sk? Výherné kombinácie môžeš poskladať na piatich fixných líniách. Divoký symbol v tejto hre je Zafír. Ako aj z názvu slotu vyplýva, v hre nechýba funkcia respinov, ktorá môže pekne zvýšiť potenciálne výhry. V slote sa stretneš so symbolmi ako spomínaný Zafír, Diamant, Rubín a nechýbajú Drahokamy rozličných farieb (oranžový, ružový, žltý, modrý, zelený).

Pestrá ponuka hier v kasíno eTIPOS.sk sa rozšírila o ďalšie tri zaujímavé kúsky. Či už preferuješ ovocnú klasiku, alebo sa necháš oslepiť radšej leskom drahých kameňov, prípadne sa ponoríš a preskúmaš taje podmorského sveta. Výber je len na tebe. Dodávame, že TIPOS Jackpot na zlatej úrovni sa dostal cez magickú hranicu 100 000 € a to sa rozhodne oplatí vyskúšať!