3 horúce novinky v kasíno eTIPOS.sk: Ovocná klasika v modernom šate

3 horúce novinky v kasíno eTIPOS.sk: Ovocná klasika v modernom šate

Kasíno eTIPOS.sk prináša tri horúce novinky – Wild Wild Best, Diamond Plus a Fruity Square.

Tri horúce novinky v kasíno eTIPOS.sk

Wild Wild Best

Ovocný slot od Casimi Gaming ale v skutočne sviežom a modernom prevedení. Hneď na prvý pohľad padne pozornému hráčovi do oka, že sa stretáva so zaujímavými druhmi ovocia, ako napríklad jahody, kiwi, marhule či červený pomaranč. Netradičný je aj wild symbol, ktorý nielen nahrádza chýbajúce prvky vo výherných líniách, ale dokáže sa zafixovať a spustiť re-spiny. Červený pomaranč osvieži najlepšie, pretože prináša najzaujímavejšie výplaty. Nájdi ho na valcoch päťkrát a svoj vklad zdvojnásobíš 20-násobne! Obrovská oranžová päťcípa hviezda s dvoma tyrkysovými hviezdičkami v pozadí je spomínaným wild symbolom, ktorý ti môže priniesť re-spiny.

Fruity Square

Aj ďalšia horúca novinka v kasíno eTIPOS.sk je ovocná a pochádza z dielne Casimi Gaming. Mriežka vo formáte 3×3 a netradičné dva wild symboly. K tomu exkluzívny Lucky Wheel, to znie zaujímavo, čo povieš? Navyše nechýbajú multiplikátor výhier a možnosť re-spinov. Aj v tomto prípade sa Casimi podarilo priniesť ovocnú klasiku v modernom a sviežom prevedení. Už len symboly ovocia spracované v štvorcovom tvare vyzerajú veľmi zaujímavo. Zelený štvorlístok je prvým wild symbolom – nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej línii, môže expandovať a prináša re-spiny. Potom je tu aj fialový štvorlístok – Double Wild – ktorý okrem náhrady chýbajúcich symbolov prináša aj multiplikátor a dokáže zdvojnásobiť výhru. Pristať môže len na prvom kotúči. Ak celú mriežku naplníte rovnakými symbolmi, spustí sa Lucky Wheel. Toto Šťastné koleso vylosuje číslo 2,3,4 alebo 5 a týmto počtom sa vynásobí tvoja výhra.

Diamond Plus

Pri ovocnej téme zostaneme aj v tretej horúcej novinke v kasíno eTIPOS.sk. Diamond Plus od spoločnosti Amusnet Interactive má wild symbol aj bonusovú hru. Chýbajú free spiny, scatter symbol či multiplikátor výhier. Na piatich valcoch s troma radmi symbolov skladáš víťazné kombinácie 10 rozličnými spôsobmi. Špecialitou tejto hry je štvoúrovňový Mystery Jackpot. Wild symbol dokáže expandovať a prináša re-spiny.