20 free spinov v kasíno eTIPOS.sk: Hraj HOT GAME týždňa

20 free spinov v kasíno eTIPOS.sk: Hraj HOT GAME týždňa

Kasíno eTIPOS.sk prichádza s úplne novou akciou, ktorej sa určite poteší každý hráč. Hraj HOT GAME týždňa a získaj 20 voľných roztočení (free spinov).

Kasíno eTIPOS.sk prináša neustále niečo nové a atraktívne pre verných aj nových hráčov. Absolútnou novinkou je HOT GAME týždňa so šancou získať 20 free spinov a pokúsiť sa premeniť ich na zaujímavé výhry.

Spomínaná internetová herňa prináša najširšiu ponuku hier a zábavy na slovenskom trhu. Z nej každý týždeň vyberie jednu hru, ktorá bude v ten daný týždeň HOT GAME.

Skúste si staviť na svoje obľúbené čísla na tipossk a možno budete dnešným veľkým víťazom.

HOT GAME v kasíno eTIPOS.sk: Hraj každý týždeň o dvadsať voľných roztočení

Pokiaľ hráč pretočí na vybranej HOT GAME minimálne 50 eur automaticky získa dvadsať voľných roztočení. Žiadne iné podmienky nie sú. Okrem toho, že môžeš získať tento atraktívny bonus, máš šancu zabojovať aj o zaujímavé jackpoty.

Napríklad Zlatý multilevel jackpot sa pohybuje na úrovni okolo 20-tisíc eur. Podobnú hodnotu dosahuje aj EGT jackpot na najvyššej úrovni.

Nadupané jackpoty, najširšia ponuka hier na slovenskom trhu či atraktívne akcie. To je kasíno eTIPOS.sk. Sleduj, ktorá hra je v danom týždni HOT GAME a zabojuj o odmenu v podobe 20 voľných roztočení. Napokon, nikdy nevieš, či práve jedno z týchto roztočení ťa neprivedie k niektorému z jackpotov a životnej výhre.

Hraj sa, bav sa a vyhrávaj!