140 Crazy Spinov pre každého! Využi skvelú akciu v kasíno eTIPOS.sk

140 Crazy Spinov pre každého! Využi skvelú akciu v kasíno eTIPOS.sk

Využi skvelú akciu, ktorú ponúka kasíno eTIPOS.sk a zabojuj o 140 Crazy Spinov. Stačí hrať vybrané výherné automaty a zahrať za danú sumu.

Skvelej zábavy a voľných roztočení nikdy nie je dosť! Preto neváhaj a určite využi skvelú akciu, ktorú prináša online kasíno eTIPOS.sk. Počas aktuálneho týždňa môžeš nazbierať až 140 free spinov a nikdy nevieš, ktorý z nich premeníš na výhru svojho života!

140 Crazy spinov čaká len na teba! Počas týždňa od 20. marca do 26. marca 2023 roztoč valce vybraných výherných automatov a keď tvoje stávky prekročia konkrétnu sumu za daný deň, tak získaš odmenu vo forme 20 free spinov.

Ak si chcete vyskúšať svoje šťastie, potom je tipos práve pre vás.

Hraj o 140 Crazy Spinov v kasíno eTIPOS.sk

Akcia trvá sedem dní a dohromady tak môžeš nazbierať až 140 free spinov.

Kasíno eTIPOS.sk dáva navyše hráčom možnosť vybrať si najobľúbenejšiu zo skupiny výherných automatov, v rámci ktorej využiješ nazbierané Crazy Spiny.

Každý hráč môže získať v deň trvania akcie bonus vo forme 20 free spinov len jedenkrát. Hodnota jedného bonusového free spinu v rámci akcie Crazy Spiny v kasíno eTIPOS.sk je 0,20 €. Free spiny budú pripísané na konto hráča automaticky po splnení daných podmienok.

Crazy Spiny môžeš využiť do piatich dní od pripísania na tvoje hráčske konto a využiť ich môžeš vo vybraných hrách.

Ako získať Crazy Spiny?

Každý deň počas trvania akcie je iný tematický žáner a keď odohráš na hrách z vybraného okruhu aspoň 50 €, tak získaš bonus vo forme 20 free spinov. Ovocný deň, Joker deň, Deň s topkami, Divoký deň, Mytologický deň a Deň noviniek čakajú na teba v rámci tejto akcie v kasíno eTIPOS.sk.

Nazbierané free spiny môžeš využiť vo vybraných hrách, ktoré nájdeš v podmienkach akcie na oficiálnom webe kasína eTIPOS.sk.

Výborná správa: počas hrania vybraných hier v rámci akcie Crazy Spiny môžeš získať nielen free spiny, ale aj nadupané jackpoty! Zhruba 65 000 € ponúka Zlatý multilevel jackpot, zhruba 65 000 € prináša aj EGT jackpot na najvyššej úrovni a Royal Jackpot Tech4Bet prináša možnosť získania 30 000 €.