Systémy v rulete: Parlay systém

Systémy v rulete: Parlay systém

Parlay patrí medzi systémy v rulete určené dobrodružnejším typom hráčov, ktorí sa neboja riskovať.

Poznáme systémy v rulete, ktoré sú konzervatívnejšie a tiež riskantnejšie. Parlay určite možno zaradiť do druhej zmieňovanej kategórie.

Parlay patrí medzi systémy v rulete pre dobrodružné typy hráčov

Nepatrí medzi systémy stabilné, vyvážené. Využíva koncept, pri ktorom ale môžete nárazovo vyhrať poriadny balík. A presne to láka všetkých hazardných dobrodruhov.

Princíp systému Parlay je úplne jednoduchý.

Vyberieš si jednu farbu – červenú či čiernu – a predpokladáš, že bude jedna z nich padať v dlhšej sérii. Čo sa, prirodzene, skôr či neskôr zákonite aj udeje.

Parlay patrí medzi riskantné systémy v rulete, ako sme už spomínali a preto aj po výhre ideme so ziskom aj pôvodným vkladom ďalej.

Koncept systému Parlay využíva pyramídový efekt, odbornejšie sa tomu hovorí reinvestícia a hovorovo medzi hráčmi rulety aj Double alebo nič!

Ukážka hry v praxi

Vyberieš si jednu farbu, dajme tomu čiernu. Vsádzaš po celý čas len na túto farbu.

Stavíš napríklad 10 eur. Padne čierna a vyhrávaš 20 eur.

Stavíš celý zisk aj s pôvodným vkladom – teda 20 eur. Padne čierna a opäť vyhrávaš, tentoraz 40 eur.

No sme dobrodruhovia, hazard nám leje potrebný adrenalín do žíl a spoliehame sa na to, že zákonitosti pravdepodobnosti prinášajú aj dlhšie série jednej farby. Preto pokračujeme ďalej.

Stavíš opäť celý zisk aj s pôvodným vkladom, teda 40 eur. Opäť padne čierna a vyhrávaš 80 eur.

Stavíš znova všetko, teda 80 eur a ak padne čierna štvrtýkrát po sebe, vyhrávaš fantastických 160 eur. Pritom si pôvodne stavil len „desinu“. Máš čistý zisk 150 „ečok“ a je najlepší čas skončiť hru. Parlay patrí medzi systémy v rulete pre väčších dobrodruhov, no ak máš „gule“, vidíš, že môžeš skutočne pekne naplniť svoju peňaženku.

Neexistujú presné odporúčania či návody na to, koľkokrát opakovať stávku. Je to na každom hráčovi individuálne, aký má veľký kapitál či na jeho dávke odvahy. Všetci pravidelní hráči rulety mi však dajú za pravdu a potvrdia, že štyrikrát v sérii padne jedna farba bez problémov a pomerne často.