Systémy v rulete: Oscar´s Grind

Systémy v rulete: Oscar´s Grind

Postupne vám predstavujeme jednotlivé systémy v rulete a v nasledujúcom článku sa oboznámime s tým, ktorý sa volá Oscar´s Grind.

Systémy v rulete: Oscar´s Grind

Tentoraz si predstavíme ruletový systém, ktorý nesie záhadný názov Oscar´s Grind. O čo ide?

V porovnaní s ostatnými patrí medzi novšie ruletové systémy. Zrodil sa v období nástupu prvých počítačov. Písal sa rok 1965, keď bol systém Oscar´s Grind podrobený testom simulácie 280-tisíc ťahov rulety. Test prebiehal na počítači IBM 790.

A ako test dopadol? Výborne. Systém sa počas skúšky osvedčil. Prispela k tomu aj počítačová chladnokrvnosť, ktorú nie každý reálny hráč dokáže udržať a taktiež veľké finančné rezervy, ktoré tiež niekomu môžu spôsobiť vrásky na čele.

V čom spočíva „tajomstvo“?

Jednotlivé systémy v rulete majú rôzne princípy. Princíp tohto systému spočíva v stávkach na farby. Príklad – stávka vo výške 1 euro. Séria je ukončená a začínaš novú.

Prehráš. V ďalšej stávke vsadíš presne rovnakú čiastku, akú si predtým prehral. V prípade najbližšej výhry bude stávka o jedno euro vyššia.

Zatiaľ jednoduché, však?

Takýto postup je potrebné dodržiavať, pokiaľ sa nedostaneš 1 euro do plusu. Dôležité je uvedomiť si, že séria končí vtedy, keď sa dostaneš presne jedno euro do plusu. Vsádzaš stále len toľko, aby si sekvenciu ukončil v pluse 1 euro. Nepotrebuješ riskovať viac, to si zapamätaj. Za žiadnych okolností.