Systém 4 spinov v rulete

Systém 4 spinov v rulete

Systém 4 spinov v rulete je ďalší z radu jednoduchých konceptov, ktoré vám pomôžu zvýšiť pravdepodobnosť šance na výhru pri hraní obľúbenej hry.

Systém 4 spinov v rulete

Spočíva v tom, že hráč vsadí len po jednom žetóne na posledné 4 číslice, ktoré padli. Áno, správne. Aj vrátane číslice, ktorá padla ako úplne posledná.

Tento systém vychádza z toho, že niektoré číslice padajú v rulete opakovane a v rýchlom slede po sebe a iných nie a nie sa dočkať.

S vkladmi začínate v tej chvíli, keď sa v rámci 4 spinov nejaká číslica opakovala.

Hru opúšťate v prípade, že prehráte 2 po sebe idúce spiny, resp. ťahy rulety.

Odporúčanie na vklad

Ak chcete skúsiť systém 4 spinov v rulete, je dobré zabezpečiť si kapitál aspoň v hodnote 100 eur. Aby ste mohli používať žetóny v hodnote 5 eur.

V prípade prehry môžete stratiť kapitál alebo jeho časť. V prípade výhry získavate 32 žetónov – 35-3 stratené, jeden žetón zostáva na víťaznom čísle pre ďalšiu stávku).

Hrať sa dá aj s menším kapitálom ako spomínaných 100 eur. No ak hráte so žetónmi v hodnote 5 eur, tak si vyzdvihnete 145 eur – kapitál 100 eur + 45 eur. A stále máš 20 eur na ďalšiu stávku. V prípade ďalšieho úspechu sa celý postup opakuje.

Príklad hry

Systém 4 spinov v rulete by v praxi mohol vyzerať takto.

Sleduješ, aké čísla padajú na rulete. Dajme tomu, že padnú 12, 14, 28 a 5. Zatiaľ nič nerobíš, stále čakáš na vývoj. V ďalšom spine padne napríklad 12. Druhýkrát. A teraz sa zapojíš do hry.

V ďalšom ťahu (spine) je potrebné staviť po jednom žetóne na čísla 14, 28, 5 a 12. Číslicu 12, ktorá padla ako prvá, vymažeš. Na koniec poradia si daj 12, ktorá padla ako posledná.

Padne číslica 7. Prehrávaš, nevadí. Zapíš si 7 na koniec radu, prvé číslo z neho zmaž. Bude to vyzerať nejak takto – 28, 5, 12 a 7.

Staviť opäť po jednom žetóne na každé zo štyroch čísel.

V nasledujúcom ťahu padne číslo 5. Vyhrávaš 32 žetónov a jeden, ktorý zostáva na čísle 5.

V ďalšom spine stavíš na čísla 28, 12, 7 a 5, ktorá padla ako posledná.

V nasledujúcom ťahu padne číslo 10. Prehrávaš. V ďalšom spine stavíš na čísla 12, 7, 5 a 10. Tradične vymažeš prvé číslo v rade a to, ktoré padlo ako posledné, dopisuješ na koniec poradia.

Padne 14. Prehrávaš v druhom spine po sebe. To znamená, že opustíš hru, no skončíš v pluse.