Ruletový systém Svätý grál

Ruletový systém Svätý grál

V nasledujúcom článku vám predstavíme ruletový systém Svätý grál. V čom spočíva, aké sú jeho princípy a čo vám môže priniesť?

Systém Svätý grál poznajú len zasvätení fanatici do rulety. Nie je to úplne bežný systém, ktorý by sa bežne „povaľoval“ niekde na internete.

Je to ale pomerne jednoduchý systém. Navyše ho možno kombinovať aj s inými ruletovými systémami.

Ruletový systém Svätý grál – základné princípy

Hráč sleduje ruletu a pozorne vníma čísla, ktoré padajú. Kto si trúfa a má v tom prax, môže popri tom hrať aj nejaký iný ruletový systém.

Podstatné je zaznačiť si 18 unikátnych čísel, ktoré v poslednej dobe na rulete padli. V prípade, že padne nejaké číslo viackrát, zaznačí si ho hráč do spomínanej unikátnej „osemnástky“ len raz.

Keď má hráč zapísaných 18 unikátnych čísel, ktoré v poslednom čase na rulete padli, pustí sa do samotnej hry. Na každé z týchto osemnástich čísel je potrebné vsadiť jeden žetón.

Pokiaľ netrafí hráč číslo, postup opakuje. Ako náhle sa hráč dostane do zisku, odporúča sa ďalej zbytočne neriskovať a ukončiť hru v pluse.

Príklad hry

Hráč si zaznamenal 18 unikátnych čísel. Na každé vsadil napríklad 1 euro. Na rulete padne číslo, ktoré v spomínanej osemnástke nebolo. Prehra. Mínus 18 eur.

V nasledujúcom spine padne číslo, ktoré bolo v zaznamenanej osemnástke. Výhra. Plus 18 eur. Celková bilancia 0 eur.

Tretí spin. Opäť padne číslo, ktoré bolo na zozname. Výhra. Plus 18 eur. Celková bilancia hry + 18 eur.

Odporúča sa ukončiť hru.

Záleží na samotnom hráčovi, akú výšku vkladu zvolí. Aj napriek tomu, že systém Svätý grál patrí k tým bezpečnejším, je potrebné byť ostražitý a po dosiahnutí profitu radšej hru ukončiť so ziskom. Pri tejto stratégii hráč veľmi často dosiahne profit hneď pri prvom spine. Môže z toho byť teda veľmi rýchla hra. A rýchly zárobok.

Recenzie ďalších zaujímavých ruletových systémov si môžete prečítať TU.

Č