Ruletový systém Šťastné číslo

Ruletový systém Šťastné číslo

Každý má nejaké to svoje šťastné číslo. Ruletový systém s identickým názvom je založený práve na tom, že stavíš na svoje obľúbené číslo. Môže ti priniesť zaujímavé výhry.

Ruletový systém Šťastné číslo nie je nič pre hráčov, ktorí chcú rýchlu hru a nemajú čas na dlhšie vysedávanie pri rulete. Je určený pre hráčov, ktorí majú dostatok času a aspoň stredne veľký kapitál.

Ide o jeden z najšetrnejších ruletových systémov a s veľkou šancou na výhru. Neznie to lákavo?

Princíp hry je absolútne jednoduchý. Stavíš na svoje šťastné číslo, resp. obľúbené číslo a budeš dávať vklady len na toto číslo.

Ak číslo nepadne, nabudúce stavíš o jeden žetón naviac. Týmto spôsobom postupuješ, až dokým nevyhráš. Po výhre sa vraciaš k pôvodnému vkladu.

Ruletový systém Šťastné číslo prináša zaujímavé výhry, ale má vysoké kapitálové nároky

Odborníci pri ruletovom systéme Šťastné číslo odporúčajú mať na začiatok pripravený kapitál aspoň vo výške 800 žetónov.

Iste, mnohým sa môže zdať kapitálový nárok vysoký, ale na druhej strane výherný potenciál je tiež veľmi vysoký a ak máte dostatočnú trpezlivosť v kombinácii s dostatočný kapitálom, dočkáte sa pri tomto koncepte veľmi zaujímavých výhier.

Len, aby ste mali určitú predstavu o akých zaujímavých výhrach píšem. Napríklad čakáte na svoje šťastné číslo do 37. spinu. Vsadíte 37 žetónov, výhra je 35 x 37 žetónov = 1 295, doteraz ste mali vsadených 666 žetónov. Čistý zisk v prípade výhry v 37. spine – 629 žetónov.

Tento koncept ale skutočne kladie dôraz na veľmi solídny kapitál. Ak nemáte k dispozícii aspoň uvedené minimum 800 žetónov na začiatku hry, tak sa radšej do toho nepúšťajte. Pre hráčov s vyšším kapitálom ale jeden z najlepších ruletových systémov vôbec!