Ruletové systémy: Kaskáda

Ruletové systémy: Kaskáda

Na našom webe postupne predstavujeme najrozličnejšie ruletové systémy. Tentoraz sa budeme venovať konceptu zvanému Kaskáda.

PRINCÍP

Na základe výsledkov pozorovania tisícich spinov sa zistilo, že v 90 % prípadov jednoduché voľby ako napríklad červená/čierna, párna/nepárna sa zmenia do 4 spinov. V závislosti na tomto fakte sa dá vhodne uplatniť Martingale systém. Ten prináša zvýšenú mieru rizika pri dlhších sériách. Aby sme toto riziko minimalizovali, využívame premyslený systém kaskád.

POSTUP

Najlepšie sa postup vysvetlí na príklade. Vyberieš si napríklad farbu – červenú. Budeš používať systém Martingale a rátať s tým, že farba padne do 4 spinov. V prvom spine stavíš 1 žetón. Ak vyhráš, stávku opakuješ. Ak prehráš, v 2. spine stavíš 2 žetóny (dvojnásobok). V prípade výhry sa vraciaš na začiatok. V prípade, že padne čierna, prehráš a tak v 3. spine opäť zdvojnásobíš stávku, teda stavíš 4 žetóny. A ak opäť nepadne tvoja farba, v 4. spine opäť zdvojnásobíš stávku a stavíš 8 žetónov.

KASKÁDA patrí medzi najzaujímavejšie ruletové systémy

V prípade, že vyhráš v ktoromkoľvek zo štyroch spinov, vraciaš sa na začiatok, teda stavíš za 1 žetón. To sme si už vysvetlili. Ale čo ak nevyhráš ani raz v štyroch spinoch? Potom prichádza na rad kaskáda. Ide o sedem úrovní progresie. V každej úrovni sú na štyroch spinoch iné vklady. Ak neuspeješ ani na jednom zo štyroch spinov v 1. kaskáde, prechádzaš na druhú kaskádu. A tak ďalej.

Kaskády – úroveň      Stávky (žetóny) v priebehu 4 spinov

1                                     1-2-4-8

2                                     2-3-6-12

3                                    3-4-8-16

4                                    4-5-10-20

5                                     5-6-12-24

6                                     6-7-14-28

7                                     7-8-16-32

 

ZÁVER

Dôležité je pamätať si, že ak ste napríklad v štvrtej kaskáde a vyhráte, nevraciate sa k prvej kaskáde a stávke 1 žetónu. Vraciate sa k prvej stávke danej kaskády, v tomto prípade štvrtej.

Patrí medzi ruletové systémy, ktoré dokážu hráčov v praxi príjemne prekvapiť. Výrazne znižuje mieru rizika systému Martingale a ťaží z jeho účinnosti v štýle kaskád. Prináša slušný zisk.