7 spôsobov, ako hrať ruletu lepšie aj bez využitia stratégie

7 spôsobov, ako hrať ruletu lepšie aj bez využitia stratégie

Predstavíme vám sedem spôsobov, ako hrať ruletu lepšie aj bez využitia stratégie.

Ako hrať ruletu lepšie aj bez využitia stratégie?

Ruletové bonusy v online kasínach

Online kasína lákajú hráčov na najrôznejšie bonusy. Nezabudnite si prečítať najmä podmienky ich získania. No kto vám dá v dnešnej dobe niečo zadarmo? Ruletové bonusy sú vždy vítané.

Len jedna stávka na každé roztočenie

Ak umiestnite jednu stávku za 20 eur na ruletu, vaše celkové riziko je 20 dolárov. Ak ale vložíte dve stávky po 20 eur na jedno roztočenie, aj keď druhú stávku podáte na inú možnosť, vaše celkové riziko je 40 eur. Suma, ktorú si kasíno ponecháva, je percentom z celkovej sumy, ktorú riskujete. To znamená, že z dlhodobého hľadiska stratíte dvojnásobné množstvo peňazí pri stávkach v hodnote 40 eur, ako pri stávkach v hodnote 20 eur.

Čím menšie, tým lepšie

Ďalším spôsobom, ako hrať ruletu lepšie bez využitia stratégie je obmedziť riziko a hľadať čo najnižšie dostupné minimálne stávky na jedno roztočenie. Čo sa stane, keď namiesto 20 eur na roztočenie vsadíte 10 eur? Z dlhodobého hľadiska budú vaše straty o polovicu menšie.

Nepoužívajte ruletové systémy

Ak si nedáte pozor, mohli by ste sa chytiť do pasce viery, že kasínový ruletový systém dokáže poraziť ruletu. Zistíte, že existuje veľa systémov, ktoré tvrdia, že porazia ruletu, ktoré sú k dispozícii zadarmo či na predaj, a väčšina z nich má polovičnú matematiku a nepravdivé tvrdenia, ktoré vám údajne ukazujú, ako vyhrávajú.

Pravdou však je, že systém nedokáže poraziť ruletu. Žiadny systém nemôže legálne poraziť ruletu. Jediným spôsobom, ako môžete z dlhodobého hľadiska poraziť ruletu, je podvádzať. A podvádzanie je dobrý spôsob, ako skončiť vo väzení.

Určiť si limit pre výhry aj prehry

Stanovte si cieľovú výhru a prestaňte hrať, keď ho dosiahnete

Ak budete hrať ruletu dostatočne dlho, kasíno vám zlikviduje bankroll. Nič na tom nemôžete zmeniť a s tým sa musia vyrovnať všetci dlhodobí hráči rulety.

Existuje však určitá výhoda, keď z času na čas odídete od ruletového stola s výhrou. A toto sa môže stať. To nič nemení na skutočnosti, že pri najbližšej hre rulety pravdepodobne prehráte, ale občasná výhra je dobrá vec.

Stanovte si cieľovú výhru Len sa uistite, že nie je taká vysoká, aby ste ju reálne aj mohli dosiahnuť.

Kontrolujte svoje prehry

Skôr ako urobíte prvú stávku v rulete, stanovte si maximálny limit pre prehry. Keď ho dosiahnete, preč od stola!

Spomaľte hru

Hranie rulety online má veľké výhody. Jednou z nich je, že môžete ovládať počet roztočení, ktoré hráte. V živom kasíne je počet roztočení kontrolovaný kasínom. Samozrejme, nemusíte hrať každé točenie, ale väčšina hráčov to robí.

Môžete si zvoliť, koľko roztočení hráte online. Keď hráte, urobte si medzi každým roztočením jednoducho väčšiu pauzu.

To znižuje vaše riziko a obmedzuje vaše straty. Keď skombinujete menej roztočení rulety s menším počtom stávok, výrazne spomalíte svoje straty.