V kasíne MonacoBet každý deň je šťastný deň! Happy Days sú späť

V kasíne MonacoBet každý deň je šťastný deň! Happy Days sú späť

Online kasíno MonacoBet prináša opäť obľúbenú akciu Happy Days. Každý deň môže byť tvoj šťastný deň.

Jedna z najobľúbenejších akcií v online kasíne MonacoBet je späť! Happy Days tentokrát potešia hráčov v dňoch 15. septembra až 18. septembra. Každý deň v uvedenom termíne môže byť tvoj šťastný deň.

Každý deň počas trvania akcie si v hre o bonus 5 €. Nezabúdaj na promokód „happy“ a na fakt, že spomenutý bonus môžeš získať len jedenkrát za deň.

Podmienky akcie Happy Days v online kasíne MonacoBet

Podmienky akcie sú úplne jednoduché. Stačí urobiť vklad na hráčsky účet v hodnote 25€. Ako už bolo vyššie spomenuté, pri vklade potrebné zadať promokód – happy. Ďalšou podmienkou je prestávkovať na valcových hrách aspoň 50€.

Bonus možno získať len odohraním na valcových hrách a len jedenkrát za deň.

Online kasíno MonacoBet okrem toho, že prináša neustále zaujímavé akcie aj rozširuje svoju pestrú ponuku výherných automatov.

V septembri pribudlo 20 nových slotov od spoločnosti Apollo Games. Tešiť sa môžeš napríklad na obľúbené sloty ako Mystery Apollo II, Jewel Fruit, Hell Game, Golden Age, Sunset Hotline, War of the Titans, Pinky Cat, Rich Kittens, Gladorius, Happy Nuts, Falcon God, R.U.R., Wild Fruit 27 a ďalšie.

Do akcie Happy Days sa môžeš zapojiť aj prostredníctvom niektorej z noviniek od Apollo Games. Užiješ si nielen množstvo skvelej zábavy, adrenalínu, ale môžeš aj získať zaujímavé výhry.

Akcia Happy Days trvá štyri dni a keďže počas každého z nich môžeš získať 5€, tak celkovo vieš nazbierať na bonusoch 20€.

Online kasíno MonacoBet patrí k najlepším na trhu a okrem pestrej ponuky hier si užiješ aj množstvo zaujímavých akcií. Každý deň v ňom je tvojím šťastným dňom!