20 nových hier od Apollo Games v kasíne MonacoBet

20 nových hier od Apollo Games v kasíne MonacoBet

Online kasíno MonacoBet rozširuje svoju ponuku výherných automatov o 20 nových hier od spoločnosti Apollo Games.

Apollo Games patrí medzi špičku medzi dodávateľmi a výrobcami výherných automatov v celej Európe. Online kasíno MonacoBet prináša do svojej ponuky slotov 20 nových hier práve od tejto firmy.

Tešiť sa môžeš napríklad na obľúbené sloty ako Mystery Apollo II, Jewel Fruit, Hell Game, Golden Age, Sunset Hotline, War of the Titans, Pinky Cat, Rich Kittens, Gladorius, Happy Nuts, Falcon God, R.U.R., Wild Fruit 27 a ďalšie.

Príležitosť nielen na skvelú hazardnú zábavu, ale aj na skvelé výhry. Nenechajte si to ujsť, novinky od Apollo Games už sú zaradené v ponuke hier online kasína MonacoBet a môžete roztáčať ich valce!

Mystery Apollo II jednou z 20 noviniek v online kasíne MonacoBet

Napríklad spomínaný slot Mystery Apollo II typicky predstavuje klasickú „školu“ spoločnosti Apollo Games. Upúta hneď na prvý pohľad špičkovou grafikou.

Aj keď by sa mohlo zdať, že trojvalcový ovocný automat nemá už čo ponúknuť súčasnému hráčovi, tak opak je pravdou. Tri valce sú výborné napríklad pre začiatočníkov alebo hráčov vyžadujúcich jednoduchosť či rýchlu hrateľnosť.

27 pevných výherných línií a výhernosť na úrovni 94,80 %. Česká spoločnosť Apollo Games je známa nielen slotmi s výborným grafickým spracovaním, skvelou hrateľnosťou, ale aj množstvom bonusových funkcií. Výnimkou nie je ani Mystery Apollo II.

Priam neuveriteľné, koľko bonusových funkcií Apollo do tohto trojvalcového ovocného slotu dokázalo umiestniť! Wild symbol v podobe Jokera dopĺňa výherné kombinácie a zvyšuje výhru. Multiplikátory výhier x2, x3 alebo x4. Navyše tie sa môžu medzi sebou ešte násobiť. Paráda!

Výpočet bonusových funkcií v tejto novinke online kasína MonacoBet zďaleka nekončí. Respin symbol prináša free spin a ten môže priniesť ďalší. Maximálne ale môžete vytočiť týmto spôsobom tri free spiny. Mystery symbol prináša dvoj až 20-násobok vašej stávky.

V neposlednom rade spomenieme Mixer. Tento symbol má schopnosť zmeniť sa na ľubovoľný z vyššie spomenutých bonusových symbolov. Či už wild symbol Joker, symboly multiplikátorov výhier, Respin alebo Mystery.

To bola len malá ukážka toho, aké zaujímavé hry Apollo Games prináša. A kasíno MonacoBet ich pridalo do svojej ponuky až 20! Postupne vám jednotlivé sloty budeme predstavovať v našich recenziách.