Ring of Fire XL (recenzia hry): Nájdi v plameňoch svoju výhru

Ring of Fire XL (recenzia hry): Nájdi v plameňoch svoju výhru

Kajot prináša hráčom jednoduchú, no horúcu zábavu vo forme hry Ring of Fire XL. Koncepte hry je založený na témach diabla a pekla.

V duchu spomínaných tém diabla či pekla sú vybrané symboly hry Ring of Fire XL. Vzhľadom na to, že dej hry sa odohráva v pekle, oheň a plamene vás asi ani trochu neprekvapia.

Ring of Fire XL – ovocná klasika

Grafika však nie je úplne prepracovaná. Pozadie základnej hry tvorí jednotný červený odtieň. Zvukové efekty sú tiež klasické a ani hudobný doprovod vás neohúri.

Hra obsahuje päť valcov, každý z nich s troma symbolmi. Päť pevných výherných línií. Po každej výhre je možnosť riskovať a pokúsiť sa ju zdvojnásobiť (alebo o výhru prísť).

Ring of Fire XL obsahuje základné symboly, bežné v svete automatov. Symboly kariet prinášajú tradične najnižšie výhry.

Ovocné symboly vám prinesú podstatne slušnejšie výplaty.

Symbol Diabla slúži ako divoký symbol. Kedykoľvek a kdekoľvek sa objaví na herných valcoch, môže nahradiť chýbajúci základný symbol a pomôcť vytvoriť výhernú kombináciu.

Scatter symbolom je logo hry – teda prsteň v plameni. Keď sa objavia dvakrát alebo viac na hracích valcoch prinesú nielen extra finančnú odmenu ale aj šancu zahrať si minihru, v ktorej získate multiplikátory či peniaze navyše.

Hra postráda originalitu hrateľnosti a viac prepracované bonusy. Chýba originalita a zmysel pre inovácie. Tvorcovia sa držali klasiky a štandardu. To však neznamená, že sa pri tejto hre dobre nezabavíte.

Bezplatne si môžete vyskúšať túto hru v kasíne eTIPOS.

Ďalšie recenzie zaujímavých hier si môžete prečítať TU.