Pirate Adventures (recenzia) – Zaútoč na pirátsky poklad!

Pirate Adventures (recenzia) – Zaútoč na pirátsky poklad!

Pirate Adventures je vydarená online automatová hra od spoločnosti e-Gaming. Zaujme určite všetky dobrodružné povahy. Vydajte sa na lov!

Pirate Adventures je zaujímavý kúsok od spoločnosti e-Gaming. Vyskúšať si ju môžete vo verzii pre zábavu alebo v hre o peniaze v Monaco Casino.

Ako už názov napovedá, je to hra s pirátskou tematikou a dobrodružným nádychom. Milovníci Pirátov z Karibiku určite zajasajú.

Je to päťvalcová hra s dvadsiatkou výherných línií. Kvalitná grafika, vizuálne spracovanie, na pozadí hry sa vyníma pirátska loď (ako inak).

Pirate Adventures má aj zaujímavú bonusovú hru

Symboly obsahujú rovnako pirátsku tematiku – v hre sú symboly pirátskeho lodného dela, kapitán pirátov, pirátska loď a nemôže chýbať truhlica s pirátskym pokladom.

Pirate Adventures má aj wild symbol, resp. divoký symbol a tým je v tomto prípade Lebka a kosti. Wild symbol dopĺňa výherné línie v prípade chýbajúcich symbolov a v tejto výhernej kombinácii sa výhra zdvojnásobí.

Pozitívom je, že v tejto hre je aj bonus, v ktorom sa dá zabojovať o lákavé výhry. Bonusová hra sa spustí v prípade, že na druhom, treťom a štvrtom valci uvidíte symbol kompasu. Vďaka tomuto bonusu môžete získať 10 free spinov (voľných roztočení).

Návratnosť vkladov (RTP) sa pohybuje na solídnej úrovni až do 97 %, čo radí tento automat medzi špičku. Absentujúci jackpot je mínusom hry Pirate Adventures.

Milovníci pirátskych dobrodružstiev však tento mínus určite ospravedlnia. Na druhej strane zaujme dobrý motív, kvalitné grafické spracovanie, zaujímavé symboly, bonusová hra s možnosťou získať voľné roztočenia.