Ovocný týždeň v kasíne MonacoBet: Hraj každý deň o 20 free spinov

Poriadna dávka ovocia na začiatok septembra. Prečo nie? Ovocný týždeň v online kasíne MonacoBet ti môže priniesť 20 free spinov každý deň.

V termíne od 5. do 11. septembra 2022 prebieha v online kasíne MonacoBet akcia Ovocný týždeň. Každý deň si môžeš nielen užiť kopec zábavy, zabojovať o zaujímavé výhry, ale navyše aj získať 20 free spinov.

Ako získať bonus vo forme bezplatných zatočení? Podmienky sú úplne jednoduché. Stačí pretočiť na valcových hrách počas dňa minimálne 15 € a na jeden spin (zatočenie) vložiť minimálne 0,30 €.

Počas Ovocného týždňa v online kasíne MonacoBet môžeš získať spolu až 140 free spinov

Spomínaná podmienka splniteľná na ľubovoľnej valcovej hre. Bonus vo forme 20 free spinov možno získať len jedenkrát za deň. Akcia prebieha celý týždeň, teda počas siedmich dní môže hráč získať maximálne 140 free spinov. A získať tak 140 šancí na zaujímavé výhry.

Získané free spiny môže hráč využiť na vybranej hre dňa. Každý deň iná vybraná hra, na ktorej možno využiť nazbierané voľné zatočenia. V pondelok možno pretočiť free spiny na slote 6 Fruits, v utorok to bude Fruiti, v stredu Dicey Fruits. Vo štvrtok na hráčov čaká Fruiti X, v piatok Fruit Awards, v sobotu Fruiti XX a v posledný deň akcie Ovocný týždeň, teda v nedeľu to bude Fruity Gold.

Blíži sa jeseň a preto nebude na škodu „nadopovať“ sa poriadnou dávkou vitamínov. A prečo nie s Ovocným týždňom v online kasíne MonacoBet? Lákavá ponuka, pri ktorej si užiješ množstvo ovocnej zábavy a navyše môžeš získať voľné zatočenia, ktoré vieš využiť vo vybranej hre dňa.

Pamätaj, že počas týždňovej akcie môžeš spolu nazbierať až 140 free spinov a teda získať 140 šancí na atraktívnu výhru. Podmienky sú úplne jednoduché a preto neváhaj, ponor sa do víru ovocnej zábavy a zbieraj free spiny!

Vieš, ktoré sú najhranejšie výherné automaty v kasíne MonacoBet? Ešte nie? Dozvedieť sa to môžeš TU.