Najhranejšie výherné automaty v MonacoBet

Najhranejšie výherné automaty v MonacoBet

Výherné automaty majú množstvo svojich priaznivcov. Viete, ktoré sloty sú najhranejšie v online kasíne MonacoBet?

Najhranejšie výherné automaty v online kasíne MonacoBet

Multiplay 81

Jeden z najpopulárnejších slotov od spoločnosti e-gaming. Výherný automat s klasickou a obľúbenou ovocnou tematikou. Vďaka špeciálnym bonusovým symbolom Multiplay možno výhru znásobiť až osemkrát! Patrí medzi najvýhernejšie sloty, priemerná návratnosť stávok (RTP) dosahuje hodnotu až 97 %.

Roulette Platinum

Slot od spoločnosti EASIT, ktorý odporúčame aj úplným začiatočníkom. Patrí medzi najobľúbenejšie automatové hry na Slovensku a dôvodom je aj jednoduchosť a ľahkosť ovládania. Od iných 3D ruliet odlišuje Roulette Platinum pohľad na celý stôl, čo môže byť pre mnohých hráčov zaujímavé.

Big Show

Trojvalcový výherný automat od spoločnosti e-gaming. Slot bohatý na bonusové prvky a nechýbajú wild, scatter či mystery symbol. Big Show prináša možnosť získania free spinov ale aj Mystery Win, teda náhodne vyplatená vysoká výhra.

Jewels Quest 2

Slot od spoločnosti e-gaming patrí medzi najhranejšie a najobľúbenejšie výherné automaty v online kasíne MonacoBet. Mnohí hráči Jewels Quest 2 určite dobre poznajú z kamenných herní. Tentoraz nemusia nikam chodiť a užiť si obľúbenú hru v pohodlí domova a hoci aj v pyžame a papučiach. Dobrodružná hra prináša až 97 % priemernú návratnosť stávok (RTP). Nechýbajú špeciálne symboly a z nich najvyššiu hodnotu má „zlatá totemová maska“.

Aj tieto hry patria medzi najobľúbenejšie

Hunter´s Dream 2

Pre všetkých milovníkov poľovačiek a lovu. Hracími symbolmi sú zvieratá a wild symbolom je „oheň“. „Lovecká chata“ plní funkciu scatter symbolu.

Multi 5

Ovocný slot od spoločnosti e-gaming, ktorý má päť valcov a dvadsať výherných línií. Svoju výhru môžete znásobiť wild symbolom Multi 5. K dispozícii máte aj špeciálnu bonusovú hru Three Reel Bonus, v ktorej sú výhry vyplácané systémom „criss cross“.

Frozzy Fruits

Ovocie je klasickou témou pre výherné automaty, ale čo tak si dať pre zmenu mrazené ovocie? Inovatívny slot od spoločnosti e-gaming poteší nielen vynovenou ovocnou témou, ale aj návratnosťou stávok okolo 97 %. Wild symbol má aj funkciu multiplikátora a v hre sú veľmi zaujímavé výhry.

Fruit Jack

Ovocný päťvalcový slot so 40 výhernými líniami od spoločnosti e-gaming. Priemerná návratnosť stávok (RTP) 97 %, ale aj mystery symbol a bonus s možnosťou skvelých výhier.

S najobľúbenejšími výhernými automatmi v online kasíne MonacoBet si užijete nielen množstvo hazardnej zábavy, ale navyše máte možnosť skvelých výhier. Tak neváhajte a roztočte valce!