Ohnivý týždeň v MonacoBet: Hraj o 25 free spinov každý deň

Ohnivý týždeň v MonacoBet: Hraj o 25 free spinov každý deň

Vrhni sa do horúcich plameňov hazardnej zábavy v kasíne MonacoBet! Opäť je tu obľúbený Ohnivý týždeň a s ním šanca získať 25 free spinov každý deň.

Online kasíno MonacoBet si rozhodne rozmaznáva svojich hráčov! Servíruje jednu zaujímavú novinku za druhou a prináša šance na výbornú zábavu aj skvelé bonusy. Nedávno to boli Happy Days so šancou na zaujímavé bonusy. Následne prišla správa o tom, že pribudol nový výrobca GameArt a s ním aj deväť zaujímavých slotov.

Ohnivý týždeň v kasíne MonacoBet prináša šancu získať 25 free spinov každý deň

A teraz je tu opäť Ohnivý týždeň so šancou získať 25 free spinov počas každého dňa trvania akcie. Plamene hazardnej zábavy vás budú spaľovať v termíne od 19. septembra do 25. septembra a navyše z nich môžete vytiahnuť zaujímavú odmenu.

Ako získať spomínaný bonus vo forme 25 voľných roztočení denne? Stačí odohrať/prestávkovať aspoň 15 € v deň trvania akcie. Do tejto sumy sa započítavajú len spiny v hodnote minimálne 0,30 €. Bonus sa vzťahuje na všetky valcové hry v ponuke online kasína MonacoBet.

Pamätaj, že bonus vo forme 25 free spinov môžeš získať len jedenkrát denne a v prípade, že získaš bonusových 25 free spinov, môžeš ich využiť vo vybranej hre dňa.

Pondelok bude patriť slotu Fire Witch a v utorok si užiješ kontrast ohňa a ľadu v hre Blazing Ice. Ohnivý vták priletí v stredu a s ním slot Firebird Double 27. Vo štvrtok roztoč pekelné valce v hre Hell Bars a v piatok naštartuj svoj víkend slotom Fruits n Fire. V sobotu máš možnosť vymeniť bonusové free spiny za zaujímavé výhry v slote Double Hot a Ohnivý týždeň zakončí ako sa patrí s hrou Hell Mania.

Zaži počas Ohnivého týždňa v online kasíne MonacoBet poriadne horúcu dávku hazardnej  zábavy. Navyše máš šancu nazbierať spolu počas celého týždňa až 175 free spinov. A každý z nich eventuálne môžeš premeniť na výhru snov!