Obľúbený Mystery týždeň opäť v MonacoBet

Obľúbený Mystery týždeň je späť! Hráči si v kasíne MonacoBet môžu siahnuť na svoje tajomné odmeny. Necháte sa prekvapiť?

Týždeň plný tajomnosti a skvelých výhier. Aj tak by sa dal definovať obľúbený Mystery týždeň. Hráči v kasíne MonacoBet sa majú na čo tešiť, táto akcia je späť!

Uži si znova Mystery týždeň v kasíne MonacoBet

Akcia prebieha od 15. do 21. augusta 2022. Pri prvom spustení hry v deň bonusu sa zobrazí banner, ktorý odhalí, aký bonus môžeš získať. Nezabúdaj, že bonus môžeš získať iba jedenkrát za deň.

Tajomné výhry sa počas Mystery týždňa menia a preto môžeš zaujímavé odmeny získavať každý deň trvania „záhadnej“ akcie.

Určite vás zaujíma, aké podmienky sú potrebné splniť na to, aby ste získali svoj tajomný bonus. Základnou podmienkou je pretočenie aspoň 20€ v jednotlivý deň trvania akcie. Minimálna hodnota stávky na jeden spin je 0,10€.

Bonus možno získať iba odohraním na valcových hrách, resp. výherných automatoch v ponuke kasína MonacoBet. Pripomíname, že bonus možno získať len raz za deň.

S Mystery týždňom zažiješ množstvo skvelej zábavy, napätia, prekvapenia a máš šancu získať zaujímavé odmeny. Tak neváhaj a ponor sa do mysterióznej zábavy v obľúbenej online herni.

Kasíno MonacoBet si hráčov doslova „hýčka“ rozličnými promo akciami alebo novými hrami. Neustále rozširuje svoju ponuku slotov o novinky a veľkej obľube sa tešia nielen tematické týždne, ale napríklad aj Happy Days.

Bavte sa so svojimi obľúbenými akciami a pokiaľ ich ešte nepoznáte, vyskúšajte a určite nebudete ľutovať. Kvalitná porcia hazardnej zábavy a okrem toho možnosť zaujímavých odmien čaká práve na vás.

Ani o bombastické výhry veru v kasíne MonacoBet nie je núdza. V auguste si napríklad hráč s nickom LEN***90 za vklad 154€ odniesol celkovú výhru fantastických 100 000 €.