Mystery týždeň v kasíne MonacoBet: Získaj svoj tajomný bonus

Mystery týždeň v kasíne MonacoBet: Získaj svoj tajomný bonus

Možnosť získania zaujímavých odmien zahalených rúškom tajomstva. Aj to je Mystery týždeň v online kasíne MonacoBet!

Kvalitná porcia nefalšovanej hazardnej zábavy, rúškom tajomstva opradené možnosti výhier a to všetko prináša MonacoBet počas Mystery týždňa. Ten prebieha v termíne od 1. do 7. augusta 2022. Pri prvom spustení hry v deň bonusu sa zobrazí banner, ktorý odhalí, aký bonus môžeš získať. Tento mystery bonus môžeš získať len 1x počas dňa trvania akcie.

Mystery týždeň v kasíne MonacoBet – tajomná atmosféra aj možnosti skvelých výhier

Ale pozor! Mystery výhry sa počas Mystery týždňa menia každým dňom a preto sa usiluj získať ich čo možno najviac. Podmienky akcie sú jednoduché, tajomné odmeny lákajú a preto neváhaj a poď to roztočiť počas Mystery týždňa v MonacoBet.

Základnou podmienkou na to, aby si získal svoju tajomnú odmenu je pretočiť v konkrétny deň trvania akcie aspoň 20 €. Minimálny vklad na jeden spin musí byť aspoň 0,10 €. Tajomný bonus možno získať len v prípade pretočenia uvedenej sumy na valcových hrách, resp. výherných automatoch.

V kasíne MonacoBet si môžeš užívať rozličné tematické týždne s možnosťami skvelých výhier. Aktuálne je to Mystery týždeň, ale medzi obľúbené patria aj Divoký týžeň, Ohnivý týždeň alebo Antický týždeň. Každý z nich ti prinesie bohatú nádielku hazardnej zábavy vo vybranej téme a tiež možnosť skvelých výhier.

Okrem toho v spomínanej online herni nezabúdajú na hráčov ani čo sa týka ponuky výherných slotov. V júli napríklad pribudlo deväť nových hier od spoločnosti Tech4Bet. V kasíne MonacoBet sa stretávame tiež s obľúbenými Happy Days, ktoré tiež prinášajú možnosť zaujímavých bonusov.

Neváhaj a užívaj Mystery týždeň, veď ktovie čo je v najbližšom „tajomnom“ balíčku nachystané práve pre teba?