9 noviniek od Tech4Bet v kasíne MonacoBet

9 noviniek od Tech4Bet v kasíne MonacoBet

Kasíno MonacoBet pokračuje v rozširovaní svojej ponuky hier a najnovšie pridalo 9 nových slotov od spoločnosti Tech4Bet.

Leto zvykneme označovať aj ako „uhorkovú sezónu“, ale rozhodne to neplatí v prípade hazardných hier! Žiadna nuda nehrozí a obzvlášť nie v online herni MonacoBet. Toto kasíno rozširuje svoju ponuku o deväť nových výherných automatov od spoločnosti Tech4Bet. Postupne si tieto hry budeme bližšie predstavovať formou našich recenzií.

9 nových hier od Tech4Bet v online herni MonacoBet

Ktoré nové hry pribudli? Kings Fruit, 81 Win Spin, Lucky Joker 50, Bonus Fruit, Running Joker, Respin Queen, Joker Blast, Joker Star a Super Amazons.

Kings Fruit je klasický ovocný automat so zaujímavou bonusovou funkciou a priemernou výhernosťou okolo 96 %. Vďaka spomínanej bonusovej hre môžete získať mystery výhru a tá môže dosiahnuť až 500-násobok vašej stávky. Zaujímavý v tomto smere je symbol kráľovskej koruny.

Symbol kráľovskej koruny plní v hre Kings Fruit funkciu wild aj scatter symbolu zároveň. Na spustenie bonusovej hry potrebujete na výherných valcoch nájsť aspoň tri symboly kráľovskej koruny. Bonusová hra v tejto novinke v kasíne MonacoBet prebieha formou respinov, v ktorých sú symboly kráľovskej koruny zmrazené.

V prípade, že počas spomínaných respinov otočíte ďalší symbol kráľovskej koruny, tak sa počet respinov resetuje na tri a pokračujete v hre. A to až dovtedy, kým sa hracie pole vyplní týmto symbolom alebo sa symbol kráľovskej koruny počas troch respinov neobjaví. Pri prvej zmieňovanej možnosti získate 500-násobok vašej stávky. V ostatných prípadoch sa výhra určuje podľa tabuľky.

Nielen Kings Fruit so zaujímavou bonusovou hrou zaujme z ponuky deviatich nových výherných slotov od spoločnosti Tech4Bet, ktoré pridalo do svojej ponuky kasíno MonacoBet. To svoje si zaručene nájde každý hazardný hráč a určite nebude sklamaný.

Ponuka spomínanej online herne sa utešene rozrastá. Veď v júni sme vás informovali o tom, že MonacoBet pridalo desať nových výherných slotov od obľúbenej spoločnosti e-gaming. Z nich sme vám už napríklad Vigorous Knights alebo Might of Light predstavili aj bližšie v našich recenziách.