Mad Mechanic Deluxe (recenzia hry): Podarený kúsok pre milovníkov Steampunku

Mad Mechanic Deluxe (recenzia hry): Podarený kúsok pre milovníkov Steampunku

Vďaka skvelému výberu stávok je Mad Mechanic Deluxe špičkovým automatom pre všetkých hráčov. Môžete si hru vyskúšať zadarmo. Odporúčame vám však hrať o skutočné peniaze, aby ste mohli spustiť bonusové kolo roztočení zadarmo a vyhrať až 200-násobok svojej stávky.

Výherný automat Mad Mechanic Deluxe od známeho vývojára Apollo Games prináša tematiku Steampunk na piatich valcoch.

Grafika a zvuky sa spočiatku nezdajú byť také vzrušujúce, ale sú tu aj niektoré vynikajúce animácie, ako sú robotické ramená a lietajúce hviezdy. Všetky symboly vo výherných kombách vykonávajú svoje vlastné pohyby, čo je tiež nesmierne zaujímavý prvok.

Mad Mechanic Deluxe pre milovníkom Steampunk tematiky

Hra prináša päť pevných výherných línií. Môžete použiť 16 rozličných stávok – od 0,5 po 400. Pamätajte, čím viac stavíte, tým viac môžete vyhrať. Ale neprekračujte svoj vymedzený budget.

Na výhru je potrebné zoradiť dva až päť zodpovedajúcich symbolov. V prípade výhry je dostupná funkcia hazardu, pri ktorej môžete riskovať získanú výhru a zabojovať o jej dvojnásobok.

V hre Mad Mechanic Deluxe je tiež niekoľko zábavných a náhodných funkcií. Ako napríklad výmena valca. Príde robot a pretočí valce jedna, dva a tri do víťazného komba. Robot môže kedykoľvek prísť a uchopiť kolesá a pretočiť ich do akejkoľvej polohy.

Najzaujímavejšími sú scatter symboly – tlakové ventily, ktoré môžu posúvať váš bankový zostatok výrazne nahor. Trafte tri, štyri alebo päť kdekoľvek na valcoch a získate veľkú výhru a 10, 20 alebo 30 otočení zadarmo. Počas tejto funkcie je tiež možné znova spustiť viac otočení zadarmo a môžete vyhrať až 200-násobok svojej stávky.

Téma Steampunk sa začína tešiť medzi užívateľmi čoraz väčšej obľube. Vyskúšajte si tento podarený kúsok na danú tému z dielne Apollo Games. Zahrať si túto hru môžete napríklad v herni eTIPOS.sk.