Kasíno eTIPOS.sk nespomaľuje: Ďalšie nové hry v ponuke

Kasíno eTIPOS.sk nespomaľuje: Ďalšie nové hry v ponuke

Kasíno eTIPOS.sk pokračuje v rozširovaní bohatej ponuky hier. Tradične v utorok pribudli dve nové hry, uplynulý týždeň tri. Poďme si ich bližšie predstaviť!

Kasíno eTIPOS.sk má bohatú ponuku hier, napriek tomu ju pravidelne rozširuje. Tradične v utorok pribudli nové prírastky. Tentoraz ide o novinky Treasures of Asgard a Wild Cookies. Uplynulý týždeň sa ponuka v spomínanej online herni rozšírila o tri nové hry – Multiplay 81, Nightmare Squad a Pirate Adventures.

Podstatné je vedieť, že na všetkých novinkách môžete bojovať o atraktívne výhry, zapájať sa do turnajov v rámci Kasínovej ligy a tiež získať nadupané jackpoty.

Ďalšie nové hry v kasíno eTIPOS.sk

Treasures of Asgard – Hra od spoločnosti E-gaming. Témou hry je severská mytológia. Ide o päťvalcovú hru na troch riadkoch. Výhernosť sa pohybuje v rozmedzí 95-97 %. Nájdeme tu funkcie ako wild symbol, scatter či voľné roztočenia (free spiny).

Wild Cookies – Ďalší zaujímavý kúsok od E-gaming. Ako názov napovedá, môžete sa tešiť na sladké pochúťky od výmyslu sveta. Je to päťvalcová hra na štyroch riadkoch. Ponúka 50 výherných línií. Výhernosť (RTP) tejto hry je na úrovni 95-97 %. Okrem klasických symbolov wild a scatter táto hra prináša Mystery symbol. Ak sa na ktorejkoľvek výhernej línii objavia aspoň tri takéto symboly, spustia Mystery hru, v ktorej je možné získať náhodnú výhru.

Pirate Adventures – Opäť záležitosť od spoločnosti E-gaming. Už podľa názvu je zrejmé, že si užijete pirátske dobrodružstvo v štýle Pirátov z Karibiku. Hrá sa na piatich valcoch a na troch riadkoch, k dispozícii je 20 výherných línií. Výhernosť ako v predošlých dvoch prípadoch 95-97 percent. Wild symbol, scatter aj free spiny sú samozrejmosťou.

Multiplay 81 – Niečo pre hráčov, ktorý obľubujú klasiku s ovocnou tematikou. Je od spoločnosti E-gaming. Na prvý pohľad nenápadná záležitosť, no funkcia žolíka s násobiteľom vás bude zaručene baviť. Výhernosť až do výšky 97 %. Hrá sa na štyroch valcoch a k dispozícii je 81 výherných línií.

Nightmare Squad – Nič pre hráčov, ktorí sa boja hororov, strašidiel či duchov. Originálny strašidelný motív hry zaujme už na prvý pohľad. Je to kúsok z dielne E-gaming. Hrá sa na piatich valcoch a štyroch riadkoch. V hre je dvadsať výherných línií. Atraktivite tejto hry pridávajú aj bonusové funkcie a symboly. Okrem klasického wild symbola tu nájdeme Náhrobný kameň, Extra wild symbol či Mystery symbol.

Nové hry v kasíno eTIPOS.sk rozširujú už aj tak parádnu ponuku. Tak neváhaj, vyber si aj ty podľa toho, čo ťa baví a pokúšaj svoje šťastie! Nikdy nevieš, kedy sa na teba usmeje.