Joker Star (recenzia): Slot so Super Symbolom v MonacoBet

Joker Star (recenzia): Slot so Super Symbolom v MonacoBet

Joker Star je jednou z deviatich nových hier od Tech4Bet, ktoré nedávno pribudli v ponuke online kasína MonacoBet.

Online kasíno MonacoBet nedávno rozšírilo svoju ponuku výherných automatov o deväť noviniek od spoločnosti Tech4Bet. Jedou z nich je slot Joker Star. Na prvý pohľad klasický ovocný automat s čerešňami, citrónmi, slivkami, broskyňami, hroznom a melónmi. Nemôžu chýbať typické sedmičky, zvončeky a symbol Joker.

Pre všetkých milovníkov klasických ovocných slotov výborná voľba. A to nie je ani zďaleka všetko, pretože Joker Star prináša skvelú vychytávku v podobe Super Symbolu. Vďaka tejto unikátnej záležitosti je slot Joker Star skutočne jedinečný medzi ovocnými hrami.

Vďaka Super Symbolom unikátny kúsok v ponuke kasína MonacoBet

V základnej hre máte naľavo od kotúčov 5 Super Symbolov. V momente spustenia špeciálnej funkcie sa jeden z týchto symbolov roztiahne na vybraný kotúč a môže vám priniesť skutočne lukratívnu výhru. Slot Joker Star má päť valcov s troma radmi symbolov a prináša päť základných výherných línií.

Nemôže chýbať obľúbený Scatter symbol, ktorým ako už názov hry napovedá, bude hviezda. Pokiaľ vám šťastie zapraje a vytočíte si aspoň tri scatter symboly, odmenou vám bude päť free spinov, resp. voľných roztočení. Súčasťou free spinov sú navyše aj vyššie zmieňované rozťahovacie špeciálne symboly.

Pokiaľ patríte k priaznivcom old-schoolovej klasiky ovocných automatov, hra Joker Star vás isto nesklame. Typické prvky, známe zo starých kamenných herní, nemôžu chýbať. Okrem toho absolútne unikátny Super Symbol, ktorý má moc roztiahnuť sa na celý kotúč a priniesť vám parádne výhry. Tiež zaujímavé scatter symboly, ktoré prinášajú možnosť získania voľných roztočení.

Joker Star od Tech4Bet pribudol nedávno do ponuky online kasína MonacoBet a zaiste si nájde svojich verných priaznivcov. Budeš k nim patriť aj ty?

Ďalšie recenzie zaujímavých výherných automatov môžeš nájsť TU.