Hraj o free spiny: Divoký týždeň v kasíne MonacoBet

Hraj o free spiny: Divoký týždeň v kasíne MonacoBet

Divoký týždeň v kasíne MonacoBet ti prináša nielen skvelú dávku hazardnej zábavy, ale aj možnosť získania free spinov.

Online kasíno MonacoBet si pripravilo pre hráčov Divoký týždeň. Divoké hry, divoké výhry a divoké zážitky. To všetko na vás čaká v týždni od pondelka 20. júna do nedele 26. júna. Každý deň na vás čaká jedna z tematických hier, možnosť lákavých výhier a získania voľných roztočení.

Každý deň počas trvania akcie môže hráč získať bonus vo forme 15 free spinov. Podmienka na získanie tohto bonusu je veľmi jednoduchá: stačí v daný deň akcie pretočiť minimálne 15€ a v minimálnej hodnote spinu 0,30€ na ľubovoľnej valcovej hre. Bonus možno získať len jedenkrát za deň.

Predstavme si jednotlivé hry, ktoré vás akciou Divoký týždeň v online kasíne MonacoBet budú sprevádzať na ceste za zábavou a free spinmi.

Divoký týždeň v MonacoBet s týmito skvelými hrami

Pondelok bude patriť krásnym a odvážnym dámam – námorníčka, pilotka a vojačka vás budú sprevádzať vojensky ladenou hrou Armed´n ´Wild.

V utorok sa prenesieme priamo na Divoký Západ a zažijete nefalšovanú bankovú lúpež so slotom Wild Job. Vykradnite banku s free spinmi.

Aj počas stredy zostaneme na dobrodružnom Divokom Západe. Odvážny šerif a sexi lupička sú hlavnými postavami výherného automatu Reel Sheriff.

Máte radi vodu a podmorský svet? Ani toto prostredie nesmie chýbať počas Divokého týždňa v kasíne MonacoBet. Vo štvrtok vám ho prinesie hra s názvom Dolphins Wild Ride. Vydajte sa na divokú jazdu nádherným podmorským svetom.

Piatok sa spája so štartujúcim víkendom a preto nemôže chýbať „pecka“ v podobe obľúbenej hry Book of Secrets. Spoločne so sexi archeologičkou sa vydajte objavovať záhady tajomných pyramíd. Dobrodružstvo pod horúcim egyptským slnkom vás môže obohatiť o 15 free spinov.

V sobotu rozpútajte lov na skvelé výhry so slotom Hunter´s Spirit, ktorý prináša indiánsku tematiku. Akciu Divoký týždeň v kasíne MonacoBet zakončí v nedeľu výherný automat Corsair Queen. Krásna a nebojácna slečna vás zavedie na palubu pirátskej lode a možno si doplávate po vysnívanú výhru, ktovie?