Nová nádielka hier od obľúbeného výrobcu v kasíne MonacoBet: 10 noviniek od egaming

Nová nádielka hier od obľúbeného výrobcu v kasíne MonacoBet: 10 noviniek od egaming

Všetky hráčske srdcia určite zaplesajú! V kasíne MonacoBet rozšírilo ponuku výherných automatov 10 nových kúskov od najpopulárnejšieho výrobcu v tejto herni – egaming.

Už doteraz bohatú ponuku výherných automatov v kasíne MonacoBet rozšírilo 10 noviniek. Ide o desať nových hier od najpopulárnejšieho výrobcu hier v tejto herni – egaming. Sú to hry 4 spin, Apparatus, Apparatus 2, Mountain Legends, Mountain Legends 2, Might or Light, Multi Spin, Sticky Fruits, Vigorous Knights a Sand´s Treasure.

Každý milovník hazardnej zábavy určite nájde slot podľa svojich preferencií a vyberie si. Špeciálnu pozornosť odporúčame venovať napríklad slotu Mountain Legends 2. Absolútna novinka, ktorú egaming predstavil v roku 2022. Fantastické grafické spracovanie a výborný zvuk, tiež úžasná hrateľnosť.

Mountain Legends 2 horúcou novinkou v kasíne MonacoBet

Pozoruhodná je návratnosť stávok (RTP), ktorá pri tejto hre dosahuje až 98 % – v tomto smere patrí medzi to najlepšie, čo na trhu s výhernými automatmi môžete nájsť. Mountain Legends 2 je päťvalcový slot so štyrmi radmi symbolov a 20 výhernými líniami.

Tvorcovia hry sa určite riadili heslom v jednoduchosti je krása, čo ale nie je na škodu. Nájdeme tu len sedem základných symbolov a medzi nimi zvieratá ako napríklad medveď, vlk či líška. Zaujímavosťou je, že každé zo zvierat má pri výhre iný zvukový doprovod.

Určite vás zaujímajú aj bonusové symboly, ktoré táto novinka v ponuke kasína MonacoBet prináša. Bonusový scatter symbol HORSKÝ VÝHĽAD v druhom, treťom a štvrtom valci na susediacich pozíciách spúšťa 10 voľných roztočení (free spins) s funkciou sticky respin. Funkcia sticky respin znamená, že v prípade výhry počas free spinov výherné symboly zostanú zamrznuté a otáčajú sa len ostatné symboly. Vďaka tomu dokážete rozširovať výherné kombinácie.

Wild symbolom v hre Mountain Legends 2 je TÁBORÁK. Tradične dopĺňa chýbajúce výherné symboly vo výhernej línii, ale navyše násobí výhru dvojnásobne. A pozor, KAŽDÝ wild symbol vo výhernej línii zvyšuje výhru dvojnásobne.

Podrobnejšie sme vám predstavili veľmi zaujímavú novinku z roku 2022 Mountain Legends 2. Ale aj ostatných deväť nových hier od spoločnosti egaming v ponuke online herne MonacoBet má veľkú kvalitu a určite vás budú baviť. Postupne vám tieto hry budeme predstavovať v našich recenziách.