Hot Africa (recenzia hry): Safari s možnosťou super výhier

Hot Africa (recenzia hry): Safari s možnosťou super výhier

Hot Africa je prehliadkou afrického safari so všetkým, čo k tomu patrí. A ešte niečím naviac – možnosťou atraktívnych výhier. Tak poďme si užiť „horúcu Afriku“ naplno!

Päťvalcový výherný slot od spoločnosti Synot Games. Nádherne animované zvieratá typické pre africké safari. Výhľad na horu, ktorý ponúka bezplatné zatočenia (free spins) s bohatšími výhrami. Divokým (wild) symbolom v tejto hre je africká maska plná farieb.

Za hracími symbolmi sa rozprestierajú horúce a prašné africké pláne. Parádny výhľad na krajinu a modré nebo. Dokonalá atmosféra afrického safari.

Hot Africa – africké safari aj možnosť skvelých výhier

Obvyklé symboly hracích kariet vďaka zaujímavému grafickému spracovaniu výborne zapadajú do koloritu africkej tematiky.

Spomedzi zvierat hra Hot Africa má symboly žirafy, gazely, slony či levy, ktoré najviac dokážu zhodnotiť váš vklad.

Africká maska – wild symbol – môže doplniť ktorúkoľvek výhernú líniu. Po dokončení výhernej kombinácie poteší parádna animácia očí.

Pekný výhľad na hory, ktoré by mohli symbolizovať Kilimandžáro, slúži ako scatter symbol. Keď padnú 3,4 alebo 5 týchto symbolov, tak stávka sa zvýši 5, 25 a 100-násobne. Tiež spustí bonusovú hru o voľné roztočenia.

Celkovú atmosféru dotvára soundtrack so sprievodom afrických bicích nástrojov. Obzvlášť pekná je usmievavá africká maska po dokončení výhernej kombinácie.

Pozitívne tiež hodnotíme možnosť získania voľných roztočení, funkciu hazardu, pri ktorej môžete svoju výhru zdvojnásobiť (aj o výhru prísť). Zaujímavá je celá téma divokej Afriky podporená krásne animovanými zvieratami.

Slot Hot Africa si môžete vyskúšať napríklad v kasíne eTIPOS.sk.