Horus Eye (recenzia hry): Staroveký Egypt s výbornou grafikou

Horus Eye (recenzia hry): Staroveký Egypt s výbornou grafikou

Výherný automat Horus Eye od spoločnosti Apollo Games je trojvalcová hra, ktorá prináša 27 spôsobov, ako vyhrať.

Prináša veľmi detailnú grafiku a obsahuje množstvo klasických staroegyptských znakov, ako sú chrobáky, sochy mačiek a zlaté masky faraóna.

Objavíte pokladnicu bonusov, vrátane respinov, multiplikátorov a tajomných symbolov v hodnote až 20-násobku vkladu. Môžete dokonca hrať o výhry v rýchlej kartovej hre, aby ste neustále zdvojnásobovali výhru.

Horus Eye prináša výbornú grafiku aj bonusové funkcie

Grafika je výborne prepracovaná. Dokonca aj ozdobné stĺpy ohraničujúce nastavenie symbolov 3×3 vyzerajú veľmi realisticky, s tajuplným svetlom odrážajúcim sa od hieroglyfov a rezieb starodávnych bohov.

Téma Starovekého Egypta je samozrejme obľúbenou voľbou pre vývojárov hier aj pre hráčov. Nájdeme tu všetky obľúbené symboly, ako napríklad socha čiernej mačky, kamenná tabuľa, ankh a strašidelná múmia.

Nájdeme tu tiež pyramídový symbol zobrazujúci slávne Horovo oko.  Najlepšiu výplatu vám prinesie Horov symbol – 10x vkladu.

Na valcoch automatu Horus Eye sa objavuje niekoľko bohov starovekého Egypta. Wild symbol (divoký symbol) znázorňuje Horus s hlavou sokola. Má moc nahradiť ostatné symboly, aby doplnil víťaznú sériu.

Anubis s hlavou psa vám prináša záhadnú výhru – od 2x do 20x vášho vkladu.

Nehebkau je jedným z menej známych bohov, ale tento znak hada vás určite poteší, pretože prináša jedno voľné roztočenie.

Hadie váhy majú funkciu multiplikátora – vďaka nim sa vaše výhry môžu parádne násobiť.

Horus Eye prináša aj obľúbenú funkciu hazardu, vďaka ktorej môžu tí odvážnejší hráči pokúšať šťastie a skúsiť zdvojnásobiť svoju výhru (alebo o ňu aj prísť).

Každý, kto má rád tematiku Starovekého Egypta, by si mal zahrať túto hru. Kvalitne prepracovaná grafika, zaujímavé bonusové funkcie aj výhry.

Vyskúšať si túto hru môžete buď naostro za peniaze, alebo aj vo verzii zadarmo čisto pre zábavu v kasíne eTIPOS.sk.