Happy Days v MonacoBet! Bonus 5€ každý deň

Happy Days v MonacoBet! Bonus 5€ každý deň

Aj v októbri si môžete užiť naplno obľúbené Happy Days v online kasíno MonacoBet. Získať môžeš každý deň trvania akcie 5 € bonus.

Happy Days sa stala jednou z pravidelných akcií v online kasíno MonacoBet. Nutné dodať, že aj jednou z najobľúbenejších. Počas trvania akcie možno získať 5 € bonus každý deň a určite uvítate jednoduché podmienky.

Tentoraz Happy Days prebehnú v dňoch od 13. októbra do 16. októbra. V priebehu týchto štyroch „šťastných dní“ môžete dokopy nazbierať 20 € na bonusoch.

Podmienky na získanie bonusu  v hrací deň akcie sú úplne jednoduché. Stačí urobiť vklad v hodnote aspoň 25 € a pri realizácii vkladu zadať promokód happy.

Ďalšou podmienkou na získanie bonusu je pretočiť aspoň 50 € na vkladoch v rámci valcových hier. Bonus v hodnote 5 € možno získať jedenkrát za deň.

MonacoBet nedávno prinieslo veľkú kasínovú revolúciu

MonacoBet prináša svojim hráčom pravidelne zaujímavé akcie a možnosti získať atraktívne bonusy. Naposledy dokonca prinieslo veľkú kasínovú revolúciu – pridalo do svojej ponuky výherných automatov nové hry, v ktorých si môžete kúpiť bonusovú hru a to kedykoľvek chcete! Nekonečnému čakaniu je odteraz koniec.

African Sunset 2, Dawn of Olympus, Mariachi Fiesta či Rosh Immortality od Game Art, to sú výherné sloty, ktoré vám prvýkrát v histórii prinášajú túto unikátnu možnosť.

Mnohým z vás teraz preblesklo mysľou – aká bude cena za nákup bonusovej hry? 100-násobok vašej stávky. Po zakúpení za uvedenú cenu sa aktivuje bonusová hra a vy môžete získať podstatne lukratívnejšie výhry.

Napríklad ak hráte za stávku v hodnote 0,45 € a rozhodnete sa zakúpiť si bonusovú hru, tak vaša cena bude 45 €.

Spomínaná online herňa navyše pravidelne „zásobuje“ hráčov tematickými týždňami s možnosťami atraktívnych odmien. V priebehu tohto mesiaca si hráči mohli užiť Mexický týždeň a hrať o 40 free spinov počas každého dňa trvania tejto akcie.

Ako môžete vidieť, tak v kasíne MonacoBet sa nudiť rozhodne nebudete!