Halloweensky bonus v online kasíne MonacoBet

Halloweensky bonus v online kasíne MonacoBet

Nebojte sa strašidiel, tohtoročný Halloween si užite s parádnym bonusom v online kasíne MonacoBet. Hraj každý deň o 20 free spinov.

Halloween sa spája so strašidelnou atmosférou, strašidlami, duchmi a podobnými príšerami. V online kasíne MonacoBet sa ale vôbec nemusíte báť, práve naopak. Pripravili si pre hráčov zaujímavý Halloweensky bonus a každý deň môžete hrať o 20 free spinov.

Akcia prebieha počas piatich dní v termíne od 28. októbra do 1. novembra 2022. Zapojiť sa môžeš hraním valcových hier od spoločnosti Synot. Každý deň počas tejto halloweenskej akcie môžeš získať 20 free spinov a dokopy teda až 100 free spinov.

Podmienky halloweenskeho bonusu v online kasíne MonacoBet

Podmienky získania spomínaného bonusu sú úplne jednoduché. Potrebuješ prestávkovať na valcových hrách aspoň 50 €, pričom do tejto sumy sa počítajú spiny v minimálnej hodnote 0,10 €. Bonus môžeš získať hraním na ľubovoľnej valcovej hre a môžeš ho získať len jedenkrát za deň.

Na každý deň je pripravená skvelá hra od Synotu, ktorá ťa nielen pobaví ale prináša aj skvelé možnosti na zaujímavé výhry. V piatok Vampire Bride, v sobotu Rich Pirates, v nedeľu Fire Witch, v pondelok Hell Fruits a v pondelok Hell Bars.

Užívaj si tohtoročný Halloween naplno a nezľakni sa skvelej výzvy, ktorú prináša online kasíno MonacoBet. Zabojuj o atraktívny bonus, veď hráš o 20 free spinov každý deň. Akcia trvá dovedna päť dní, takže získať môžeš maximálne 100 voľných roztočení.

Kasíno MonacoBet neustále prináša pre hráčov nové zaujímavé akcie, nové hry alebo skvelé bonusy. Nedávno prinieslo doslova kasínovú revolúciu – možnosť kúpiť si bonusovú hru. Viac sa o tejto prevratnej novinke môžeš dozvedieť TU.