Golden Myth (recenzia hry) – spoznaj staroamerickú mytológiu

Golden Myth (recenzia hry) – spoznaj staroamerickú mytológiu

Golden Myth je ďalším kúskom z dielne SYNOT Games. Pozrime sa na to, ako sa táto hra českému vývojárovi vydarila.

Golden Myth nesklame

Témou je staroamerická mytológia a kultúra. Na piatich valcoch nájdeme hady, masky na tvár či drahokamy. Strašidelný soundtrack určite robí veľa pre vytvorenie zlovestnej atmosféry. Funkčnosť je rovnako plynulá, ako by ste čakali. Kompatibilita hier sa dobre hodí pre všetky typy prehľadávačov a zariadení. Stručne povedané, Golden Myth ponúka všetko, čo od modernej automatovej hry môžete – softvérovo – požadovať.

Golden Myth

 

Hra prináša 40 fixných výherných línií a návratnosť vkladov na úrovni polovice 90-tych rokov. Napriek tomu tento kúsok od SYNOT Games nemožno podceniť. Funguje rovnako ako ktorýkoľvek päťvalcový automat, až na to, že obsahuje ešte pár fixných výherných línií navyše. Golden Myth prináša aj funkciu zatočenia zadarmo. Aktivuje sa to obvyklým spôsobom zapojením symbolu Wild a prináša vám dosť významný potenciál vysokých výhier. V hre Golden Myth môžete staviť od 0,20 do 50.

SYNOT je na trhu od roku 1991 a stále drží krok s dobou. Vie veľmi dobre, po čom dnešní hráči túžia. Ak vezmeme do úvahy všetko podstatné, je pravdepodobné, že hráči všetkých preferencií si s kúskom od SYNOT-u celkom dobre poradia. Nie je to žiadna prelomová hra, ale má množstvo jednoduchých pôvabov, pre ktoré si ju dokáže obľúbiť mnoho hráčov. Je dobre zostavená, vyzerá aj znie skvele a nie je dôvod, aby ste nesiahli po skutočne zaujímavých výhrach.

Ďalšie recenzie hier si môžete prečítať TU