Gangster World (recenzia hry) – vitajte vo svete pravých gangsterov!

Gangster World (recenzia hry) – vitajte vo svete pravých gangsterov!

Hra Gangster World vás prevedie svetom skutočných gangsterov. Nič pre padavky, no tešiť sa môžete na zaujímavé výherné možnosti.

Gangster World je hra s piatimi valcami a troma radami. Obsahuje tri jackpoty. Môžete dokonca spustiť výbuch Molotow koktejlu!

Gangster World pre skutočných gangsterov

Automat Gangster World vznikol v réžii spoločnosti Apollo Games. Hra je založená na gangsterskom podklade. Medzi symbolmi nájdeme dámu, fľašu, zbraň, zväzok peňazí či policajta. To všetko zlepšuje atmosféru a dojem z hry.

Medzi symboly s nižšou hodnotou patria A, K, Q a J.

V tejto hre je 20 výherných línií. Minimálny vklad je 0,20 za otočenie a maximum je 50. Návratnosť vkladov je na úrovni 95 %, čo je ľahko pod priemerom.

Pri veľkej dávke šťastie vám hra Gangster World môže priniesť peknú výplatu. Päťkrát symbol fľaše na výhernej línii vám prinesie 200 násobok vášho vkladu. Dva tieto symboly vám pomôžu 20 násobne navýšiť vloženú čiastku.

Wild symbol nahradí akýkoľvek symbol okrem bonusu. Ak vyhráte pomocou wild symbola, vaša výhra sa zdvojnásobí.

Tri alebo viac bonusových symbolov na valcoch tejto hry vám spustí kolo roztočení zadarmo. Dostanete 10 voľných roztočení a budete si potrebovať vybrať jednu z troch máp.

Náhodné funkcie príjemne prekvapia

V hre Gangster World je niekoľko náhodne spustených funkcií, ktoré môžu zasiahnuť do hry:

Výbuch Molotow koktejlu môže odhodiť susedné symboly v nevýhernej kombinácii.

Funkcia bat smash rozbije symboly bejzbalovou pálkou.

Funkcia brokovnice predstavuje gangstera, ktorý bude strieľať na vaše symboly, aby odhalil nové.

Funkcia hľadania ponúkne nejaké roztočenia zadarmo.

Nebude chýbať ani funkcia hazardovania. Po každej výhre budeme mať možnosť vybrať si kartu a zdvojnásobiť svoju výhru. No aj o celú výhru prísť.

Automat prináša možnosť spustenia troch jackpotov – zlatý, strieborný a bronzový.

Táto hra má bezpochýb čo ponúknuť – zaujímavá téma, jackpoty či náhodne spustené funkcie. Je príjemné zmeniť nevýherné kombinácie prostredníctvom týchto funkcií. Pokiaľ máte radi gangsterskú tematiku, neváhajte a poďte do toho.