Four Fruits II (recenzia hry): Ovocná klasika so zaujímavými funkciami

Four Fruits II (recenzia hry): Ovocná klasika so zaujímavými funkciami

Hra Four Fruits II od Apollo Games patrí medzi novinky v herni eTIPOS.sk. Tradičná ovocná symbolika vám môže priniesť zaujímavé výhry.

Napriek názvu sa v hre Four Fruits II od Apollo Games nachádza celkovo šesť ovocných symbolov. Tieto farebné ikony sa objavujú na štyroch valcoch, v základnej hre je desať výherných línií a počas bonusového kola voľných roztočení (free spinov) 54 výherných línií.

Wild Joker symbol a možnosť zdvojnásobenia výhier v hre s hádaním kariet sú spestrujúcimi prvkami v tejto ovocnej klasike.

Four Fruits II ponúka zaujímavé výhry

Čerešne, citróny, pomaranče, slivky, hrozno a melóny sú vynikajúce. Aj keď je grafika pomerne jednoduchá, ponúka veľa farieb, vďaka ktorým symboly vynikajú na striebornom pozadí. Objavujú sa tiež zlaté zvončeky a jasne červené 7-ky, spolu s usmievavým kresleným Jokerom v špicatom klobúku.

Nezvyčajné je, že nevyhrávate, keď na všetkých štyroch valcoch vidíte rovnaký symbol. K výhram sa dostanete dosiahnutím zodpovedajúcich symbolov na troch susedných valcoch z ľavej alebo pravej strany.

Čerešne a citróny vám prinesú 4x vášho vkladu, pomaranče a slivky 8x, hrozno a zvončeky 12x, melóny 40x, červené 7-ky 60x a symboly žolíkov (joker) 150-násobok vkladu.

Hra Four Fruits II ponúka niekoľko bonusových funkcií, napríklad žolík vyplácajúci najvyššie výhry a zastupujúci ostatné symboly ako divoký symbol. Ak je na správnom mieste, preklenie medzery v sérii zodpovedajúcich symbolov alebo dokončí výhernú líniu.

Bonus Scatter ikona v tropickom štýle, zdobená modrou vodou a zelenými listami, spustí desať roztočení zadarmo „Criss-Cross“, keď pristane na troch alebo viacerých miestach naraz. V bonusovej hre je k dispozícii 54 výherných línií.

Zaujímavé bonusové funkcie

K dispozícii je aj ďalšia rýchla bonusová hra, ktorú spustia ľubovoľné symboly ovocia, ktoré sa objavia v bloku 2×2. Dostanete jeden bezplatný spin, čo nie je veľa, ale určite je to lepšie ako nič.

Získajte výhru naprieč valcami  automatu Four Fruits II a máte možnosť zdvojnásobiť výplatu znova a znova.

Po výhre kliknite na blikajúce tlačidlo hazardu a uvidíte, ako sa hracia karta prepína z červenej na čiernu niekoľkokrát za sekundu.

Ak kliknete na príslušné farebné tlačidlo v pravý čas, počiatočná výhra sa zdvojnásobí a môžete ju buď vyplatiť, zobrať polovicu a zvyšok hazardovať, alebo sa pokúsiť všetko znova zdvojnásobiť.

Ak máte šťastie, môžete hazard opakovať štyrikrát, čím sa výhra zvýši celkovo 16-násobne. Je samozrejmé, že celá podstata hazardnej hry spočíva v tom, že nesprávny výber vás pripraví o základnú výhru spolu s prípadnými ziskmi, ktoré sa v tomto kole hazardu doteraz dosiahli, takže buďte opatrní.

Vyskúšať si túto hru môžete buď naostro za peniaze, alebo aj vo verzii zadarmo čisto pre zábavu v kasíne eTIPOS.sk.