Flaming Dragon (recenzia hry) – ukradni drakovi bájny poklad

Flaming Dragon (recenzia hry) – ukradni drakovi bájny poklad

Draci sú bájne tvory známe tým, že chrlia oheň a strážia poklady. Budete hrdinom, ktorý zabije príšeru a odíde domov s vytúženou kopou zlata? Recenzia hry Flaming Dragon.

Vývojári z Booming Games sa inšpirovali dračou tematikou pri automate Flaming Dragon. Ak máte radi dobrodružstvá a podobné epické príbehy, je táto hra určená pre vás.

Flaming Dragon – ukradni z pazúrov draka vytúžený poklad

Hra sa odohráva pred dverami stredovekého hradu a grafické detaily určite zaujmú už na prvý pohľad. Drevené panely, kamenné sochy, drak s planúcimi očami v ľavom dolnom rohu. Všetko je realistické, kvalitne spracované a vytvára to správnu atmosféru.

Zlovestná hudba dotvára čaro a máte pred sebou naozaj špeciálny kúsok, ktorý vás svojou atmosférou a príbehom doslova pohltí a vtiahne do stredovekých dôb.

Všetko v hre Flaming Dragon je nasiaknuté nádychom skutočného dobrodružstva a príbehov o hrdinoch z dôb dávno minulých. Herné polia sú vyplnené zaujímavými artefaktmi – truhlice s pokladmi, magické prstene, klenoty, tajomné zvitky so starodávnym tajomným písmom.

Hra má päť valcov, tri rady a 25 výherných línií.

Starodávny symbol pohára je wild symbolom v tejto hre. Môže nahradiť ktorýkoľvek zo základných symbolov. Keď sa na obrazovke zobrazia tri alebo viac wild symbolov – starodávnych pohárov – aktivuje sa funkcia 2-way pay. Čo to znamená?

Počas nasledujúcich desiatich roztočení sa výherné kombinácie budú vyplácať z oboch smerov. Dvakrát viac šancí na výhru! No neznie to až rozprávkovo krásne?

Drahokam je scatter symbolom v hre Flaming Dragon. Okrem finančných odmien tento symbol vyobrazený trikrát alebo viac prináša aj kolo desiatich roztočení zadarmo.

Zdroj: etipos.sk

Táto hra prináša kombináciu vynikajúcej hrateľnosti, skvelej grafiky, tajomnej hudby a stredovekej atmosféry zameranej na dračiu tematiku. Hra poteší začiatočníkov aj skúsenejších a nepochybne hráčov dokáže strhnúť.