Dawn of Olympus (recenzia): Ste pripravení vyliezť na bájny Olymp v kasíne MonacoBet?

Dawn of Olympus (recenzia): Ste pripravení vyliezť na bájny Olymp v kasíne MonacoBet?

Pripravení vyliezť na bájny Olymp a stretnúť Bohov? Vďaka slotu Dawn of Olympus od spoločnosti GameArt je to reálne!

Online kasíno MonacoBet nedávno rozšírilo svoju ponuku výherných automatov o deväť slotov od spoločnosti GameArt. Jedným z nich je hra Dawn of Olympus, ktorú si teraz bližšie predstavíme.

Štandardné rozloženie valcov 5×3 a 10 fixných výherných línií. Úchvatné prostredie a skvelý soundtrack nemôžu chýbať. Dawn of Olympus prináša free spiny, scatter symbol, expandujúce symboly alebo bonusovú hru o jackpot.

Hneď ako zapnete tento slot, tak sa ocitnete na vrchole Olympu s výhľadom na nádherný chrám, ako stvorený pre Bohov. Prostredníctvom symbolov budete mať možnosť spoznať ich aj bližšie – je tu Chronos, Gaia, Athena či Zeus.

Soundtrack vytvára napínavú atmosféru a vtiahne vás zaručene do deja hry.

Veľkou zaujímavosťou tohto slotu sú 4 jackpoty, ktoré môžete získať. Mini jackpot prináša 100x vašej stávky, menší jackpot 200x, väčší jackpot 500x a Grand jackpot až 1000x vašej stávky!

Špeciálne symboly v slote Dawn of Olympus

Scatter Wilds – Jeden z najvyššie platených symbolov, ktorý nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej línii a ak ich nájdete aspoň tri, získate free spiny.

Free spiny – Ak vytočíte aspoň tri Scatter Wild symboly, tak získate 8 voľných zatočení. Tie prichádzajú s ďalšou výhodou rozširujúcich sa (expandujúcich) symbolov.

Expandujúce symboly Ak je možné počas free spinov vytvoriť ďalšie výherné línie, tak náhodne vybraný symbol sa rozšíri, aby sa tak stalo.

Bonusová jackpotová hra – Táto funkcia sa spustí, ak získate aspoň tri bonusové symboly v jednom točení. Budete tvárou v tvár štítom, ktoré budú otočené nadol a každý z nich skrýva odmenu. Odhaľte tri rovnaké jackpoty a získate práve ten, ktorý nájdete.

Dawn of Olympus od GameArt má RTP (priemernú výhernosť stávok) v slušnej hodnote 96,13 %.

Či už ste fanúšikom gréckej mytológie, alebo nie, túto novinku v ponuke online kasína MonacoBet by ste rozhodne mali vyskúšať. Široké možnosti stávok, skvelá grafika aj soundtrack a veľký výherný potenciál patria medzi najväčšie pozitíva tejto hry.