Crazy Grizzly Attack (recenzia hry): Pripravení na útok grizzlyho?

Crazy Grizzly Attack (recenzia hry): Pripravení na útok grizzlyho?

Útok rozzúreného grizzlyho určite nie je nič príjmné. Ale omnoho príjemnejšie môžu byť výhry, ktoré vám prinesie zaujímavý kúsok s názvom Crazy Grizzly Attack.

Táto hra má strednú až vysokú úroveň volatility. Hráči môžu odísť z točivého zážitku s viac ako niekoľkými škrabancami od pazúrikov vďaka rozširujúcej sa funkcii divokých symbolov a hazardnej hre 50/50. 

Ruky hore, ak ste už niekedy premýšľali, čo robiť v prípade útoku medveďa? V prípade Crazy Grizzly Attack je najlepším riešením  zostať v pokoji a roztočiť valce, aby ste mohli vyhrať skutočné peniaze. Hra sa odohráva hlboko v temnom lese, kde sa medvedica chystá na dlhý zimný spánok. Vyzerá to, akoby ju niekto práve vyrušil zo spánku, pretože vyzerá viac než nahnevane!

Crazy Grizzly Attack neprináša veľa bonusových funkcií

Herné polia sú navrhnuté tak, aby napodobňovali padajúce kamene s rôznymi symbolmi. Sú tu štandardné ikony  hracích kariet – 9, 10, J, Q, K a A. Tiež niektoré z vecí, ktoré by ste mohli nájsť, keby ste boli v oblasti hojného výskytu medveďov. Hovoríme o chutných rybách, lahodných hubách, včelách a nechýbajú ani zlovestné odtlačky medvedej laby.

Úprimne povedané, Crazy Grizzly Attack Synotu je trochu slabšia hra, pokiaľ ide o bonusové prvky. Je to preto, že táto hra neponúka nič príliš vzrušujúce, ako napríklad bezplatné roztočenie, interaktívne mini hry alebo niečo podobné.

Jedinou špeciálnou vecou v základnej hre sú rozširujúce sa divoké symboly, ktoré sa objavujú na valcoch a ktoré potenciálne vyplňujú medzery vo výherných sekvenciách na výherných líniách.

Pokiaľ vám nevadí nedostatok bonusových funkcií a nemáte strach z medveďov, tak vám táto hra môže vyhovovať a priniesť skvelú zábavu.

Prečítajte si ďalšie zaujímavé recenzie hier TU.

Vyskúšať si túto hru môžete buď naostro za peniaze, alebo aj vo verzii zadarmo čisto pre zábavu v kasíne eTIPOS.sk.