Claws vs Paws (recenzia hry)

Claws vs Paws (recenzia hry)

Claws vs Paws je zábavné komiksové dobrodružstvo, ktoré má vysoký výherný potenciál a množstvo bonusových funkcií.

V meste sú mačací zlodeji, ktorí kradnú klenoty z trezoru a prenasleduje ich policajný pes. Zábavné komiksové dobrodružstvo z dielne spoločnosti Playson.

Claws vs Paws zabaví a prinesie množstvo bonusových vychytávok

Výborne graficky spracovaná hra. Tvorcovia si dali záležať na prepracovaných detailoch. Všimnite si napríklad stĺpy pred bankou, ktoré tvoria repliky kostí či dvere v tvare mačky na protiľahlej strane ulice. Aj audio stránka je výborná, jazzový soundtrack dokonale podfarbuje hru.

Claws vs Paws

Najnižšie výplaty, ako tradične, prinášajú kartové symboly. Sada kľúčov prinesie 250x vkladu. Britská policajná prilba je ohodnotená rovnako. Kostička na červenom zamatovom vankúši prináša 40x, 150x a 300x vkladu.

Logo hry Claws vs Paws prináša výplatu aj keď pristane len na dvoch valcoch. Ak pristane na všetkých piatich valcoch, prináša parádnu výplatu – až 500-násobok vkladu.

Symbol lesknúceho sa diamantu vypláca dvoj až 600-násobok. Slúži tiež ako wild symbol a teda dokáže nahradiť chýbajúce symboly v kombinácii.

Keď sa objaví „hackerská mačka“, môžete sa tešiť na samé pozitívne veci. Môže pridať extra diamanty pre zaručene víťazné roztočenie a toto môže priniesť najvyššie výplaty v hre. Dokáže tiež „postrčiť“ scatter symboly na správne miesto a spustiť bonusové funkcie, napríklad dva až štyri roztočenia, ktoré sú zaručene víťazné!

Na svoje si prídu aj „psíčkari“. Policajný pes náhodne svieti červeným svetlom, ktorým odstráni najnižšie symboly a zvýši tak vaše šance na slušné výhry.

Bankový trezor je scatter symbol. V hre sú aj špeciálne mačacie scatter symboly objavujúce sa výlučne na piatom valci a spúšťajú jedinečné hry s roztočeniami zadarmo.

Nechýbajú ani multiplikátory výhier a o bonusové funkcie v hre Claws vs Paws núdza rozhodne nie je.

Jedinečný mix tematiky mačacích zločincov a psieho policajného záchrancu je príjemným osviežením. No ešte osviežujúcejšie je množstvo rôznych bonusových „vychytávok“, ktoré táto hra prináša.

Túto hru si môžete vyskúšať v kasíne eTIPOS.sk aj vo free verzii zadarmo.

Ďalšie zaujímavé recenzie hier si môžete prečítať TU.