Chicago Nights (recenzia hry): Roztočte to v štýle Veľkého Gatsbyho!

Chicago Nights (recenzia hry): Roztočte to v štýle Veľkého Gatsbyho!

Všetci sa radi dobre bavia a zažívajú nezabudnuteľné noci plné spomienok, keď tečie šampanské a hrá dobrá hudba. Obnovte tieto svoje spomienky s hrou Chicago Nights!

Chicago Nights prináša tematiku večierkov 20-tych rokov 20. storočia. Čaká na vás nefalšovaná zábava a tiež zaujímavé výhry.

Cítiť sa budete ako vo filme Veľký Gatsby. Atmosféra hry si vás zaručene podmaní svojím čarom.

Chicago Nights je ukážkovým príkladom toho, ako by mal vyzerať správne navrhnutý online hrací automat. Hra na obrazovke vyzerá úplne fenomenálne,  musíte skutočne oceniť, čo tu vývojári v Booming Games dosiahli.

Chicago Nights je podarený kúsok s inovatívnou funkciou rotácie hry

Pokocháte sa témou z 20. rokov so zameraním na zlaté billboardy používané na zobrazovanie výstavných miest. Všetky symboly tu nejakým spôsobom súvisia so zlatým vekom zločinu. Môžeme vidieť gangstrov, Tommy Guns, klasické autá, šampanské, jazzmana, tanečnicu, dokonca aj policajtov. Mnohé z týchto postáv vyzerajú komiksovo, čo dáva hre ďalší zaujímavý vizuálny rozmer.

Chicago Nights je jedným zo spôsobov, ako stráviť noc, pretože prakticky zaručuje, že sa budete dobre baviť. Tento automat je štvorvalcový s 12 výhernými líniami. Hra beží veľmi plynulo, má fantastickú hudbu.

A čo pridané doplnky? V tejto hre je niekoľko bonusov. Napríklad symbol scatter, ktorým je automobil hot rod a keď padnú tri alebo viac, získate desať roztočení zadarmo.

V neposlednom rade je tu špeciálny symbol, ktorý spôsobuje rotáciu hry. Keď na obrazovke uvidíte dvakrát alebo viac symbol Tommy Guns, valce sa budú otáčať o deväťdesiat stupňov. To vám umožní vyhrať v najrôznejších bláznivých kombináciách iba z jedného otočenia. Táto funkcia nie je použitá inde, vďaka čomu naberá hra na atraktivite.

Tento slot nájdete napríklad v širokej ponuke hier v kasíne eTIPOS.sk