Cherry Bomb (recenzia hry): Skvelé výhry v tropickom raji

Cherry Bomb (recenzia hry): Skvelé výhry v tropickom raji

Ak máte pocit, že potrebujete tropickú dovolenku niekde na horúcom a pokojnom mieste s množstvom čerstvého ovocia, potom by ste mali vyskúšať Cherry Bomb.

Táto hra od spoločnosti Booming Games je dokonalým stelesnením tropickej nonšalantnosti a hojnosti spojenej s farebnou grafikou a skvelou uvoľnenou atmosférou.

Cherry Bomb má klasický ovocný motív a spracúva ho v modernejšom a živšom prostredí. Stojíme uprostred džungle obklopení bujnou vegetáciou. Valce sú podopreté jednoduchým dreveným rámom a na pozadí je vidieť hlbokú a zelenú džungľu.

Cherry Bomb prináša ovocnú klasiku v novom, sviežom šate

Zabudnite na nebezpečnú flóru a faunu, prostredie Cherry Bomb je sladké a pokojné. Hudba v pozadí je tropická melódia, trochu pripomínajúca havajské rytmy, veľmi relaxačná. Celkovo Cherry Bomb odvádza skvelú prácu pri nastavovaní scény a môže sa pochváliť viac než slušnou grafikou a zábavnými animáciami.

Hra beží na piatich valcoch, prináša desať výherných línií. Na valcoch sa točí osem základných ikon. Nájdete tu hrozno, pomaranče, hrušky, melóny, banány, jablká, maliny a kiwi, vo vzostupnom poradí hodnoty.Plus čaká na vás pár ďalších špeciálnych symbolov!

Čerešne sú divokou kartou. To znamená, že môžu nahradiť hociktorý symbol, aby doplnili výhernú kombináciu. Okrem toho, keď sa na obrazovke objavia súčasne tri alebo viac čerešní, spustí sa funkcia 2-Way Pay; počas nasledujúcich desiatich roztočení sa výherné kombinácie budú vyplácať zľava doprava aj sprava doľava!

Slivky plnia funkciu scatter symbolov. Keď padnú aspoň tri, môžete sa tešiť na roztočenia zdarma.

Ďalšie recenzie, nielen ovocných hier, si môžete prečítať tu.