Čert a Káča (recenzia hry): Slot na motívy obľúbenej rozprávky

Čert a Káča (recenzia hry): Slot na motívy obľúbenej rozprávky

V posledný augustový deň ponuku hier kasína eTIPOS.sk rozšírila novinka Čert a Káča. Predstavujeme vám slot na motívy obľúbenej českej rozprávky.

Čert a Káča je jednou z piatich nových hier, ktoré rozšírili ponuku v kasíne eTIPOS.sk v posledný augustový deň. V nasledujúcich riadkoch si slot vytvorený na motívy obľúbenej českej rozprávky trochu viac priblížime.

Miera návratnosti vkladov je okolo 94 percent. Čo sa týka špeciálnych funkcií, táto hra má jeden expandujúci wild symbol.

Čert a Káča teraz už aj vo svete hazardu

Hra od českého výrobcu Tech4Bet je päťvalcová. Námet je veľmi pekný, rozprávkový, no absentuje tu viac bonusových funkcií.

Wild symbol je Červený diabol – dopĺňa v hre akýkoľvek iný symbol. Doplní chýbajúci iný symbol, vytvorí výhernú kombináciu a roztiahne sa na celý valec (expanduje).

Násobenie výhier je jednou z najzaujímavejších funkcií hry Čert a Káča.

9 rovnakých symbolov na prvých troch valcoch znásobuje výhru troma.

12 rovnakých symbolov na prvých štyroch valcoch znásobuje výhru štyrmi.

15 rovnakých symbolov – výhra sa znásobuje piatimi.

Slot na motívy obľúbenej českej rozprávky, ktorej pôvodnou autorkou je legendárna spisovateľka Božena Němcová, je teraz možné hrať už aj v kasíne eTIPOS.sk.

Zaujme expandujúci wild symbol Červeného diabla, okrem toho zaujme možnosť násobenia výhier, no čiernou škvrnkou je absentujúci väčší počet bonusových funkcií v tejto hre.

Ďalšie recenzie hier si môžete prečítať tu.