Book Of Secrets (recenzia hry) – pyramídové dobrodružstvo s krásnou hrdinkou

Book Of Secrets (recenzia hry) – pyramídové dobrodružstvo s krásnou hrdinkou

Hra Book Of Secrets vás zavedie pod úchvatné pyramídy, kde budete mať možnosť skúšať šťastie v honbe za výhrou.

Book Of Secrets vás zavedie pod egyptské pyramídy

Book Of Secrets od Synot Games je automat s tematikou starovekého Egypta a pyramíd. Je to päťvalcová hra s 10 výhernými líniami a 10 bežnými symbolmi.

S návratnosťou výhier niečo málo cez 96 % sa drží v popredí medzi hrami z tohto žánru.

Grafika  vyzerá lahodne, pánov určite poteší pekná tvárička ženy s klobúkom. Pevne uchopte svoju horiacu pochodeň a kompas a vydajte sa do sveta dobrodružstiev s hrou Book Of Secrets.

Táto hra funguje najlepšie na tablete cez Google Chrome. Dá sa však v pohode hrať na počítači cez rôzne prehliadače a optimalizovaná je aj pre mobilné zariadenia. Neodporúčame hrať túto hru cez Internet Explorer.

Kotúče sa otáčajú hladko, v pozadí hrá príjemná egyptská melódia. Symboly s touto tematikou pôsobia sviežo a vytvárajú potrebnú atmosféru.

Krásna hrdinka vás poteší skvelými výhrami

Symboly hracích kariet nie sú inšpiratívne, rovnako ani výhry. Zvyčajne sa však objavujú na valcoch pomerne pravidelne.

Tri desiatky, jacky alebo kráľovné vyplácajú 0,5 násobok vášho vkladu. Päť kariet tohto druhu vypláca 10 násobok. Symboly esa a kráľa vyplácajú 0,5, 4 a 15 násobok vkladu za tri, štyri alebo päť symbolov.

Ďalej v tejto hre nájdeme ďalšie známe symboly inšpirované egyptskou tematikou. Červený ankh symbol vypláca 0,5 až 75 násobok vkladu. Rovnako je to aj pri zelenom skarabeovi.

Zlatá hlava faraóna je to, čo hľadá naša hrdinka s klobúkom. Prinesie vám výplatu – 0,5 násobok vkladu pri dvoch symboloch až 200 násobok za päť symbolov.

Samotná hrdinka je to, čo budete hľadať v tejto hre určite vy. Nielen pre jej pôvab, ale najmä pre výhry, ktoré prináša. Dva symboly vám zdvojnásobia vklad. Tri symboly vám prinesú 10 násobok stávky. Štyri symboly 100 násobok a päť symbolov dokonca neuveriteľný 500 násobok vkladu.

Kniha je špeciálnym symbolom v hre Book Of Secrets. Slúži ako wild symbol aj ako scatter. Môže vám priniesť až 200 násobok vašej stávky, ak padne kdekoľvek päť symbolov. Taktiež vám okrem peňažnej výhry môže priniesť roztočenia zadarmo, ak pristane kdekoľvek na valcoch tri či viackrát. Hru Book Of Secrets si môžete zahrať v Synot Tip Online Casine.